Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ennek a csajnak az alakja?

Milyen ennek a csajnak az alakja?

Figyelt kérdés

Link:

[link]


Jól néz ki, átlagos, kicsi...?

Egy kicsit önbizalom hiányos csaj kíváncsi lenne mások véleményére.

De csak kultúráltan, ha lehet.


Köszönöm!


2009. márc. 9. 19:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
98%
A hasad nagyon szep, a melleid viszont lognak, ez akkor latszana jobban ha egyenesen allna, nem huznad fel a felsotested.
2009. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
szerintem csinos vagy.
2009. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%

csinos vagy.lany szemmel nezem,de sztem ez így jo,vekony alak,kicsi cici.

viszont telleg tornazz ra,hogy picit szebb legyen.

2009. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
Nő vagyok én is,de szerintem semmi baj az alakoddal.A belső éneddel már annál inkább.Az önbizalom hiánya nagy probléma.Hiánya esetén nincs meg a belső "kisugárzás",ami szerintem az egyik legfontosabb dolog mind a két nemnél.
2009. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én is lány vagyok, és ne hallgass egyetlen korábbi rosszindulatú megjegyzésre. Szerintem tökéletesen vékony vagy és szép, jó formájú, feszes melleid vannak!

Semmi okod semmilyen kisebbrendűségi érzésre, inkább húzd ki magad és légy büszke nőies formádra!:))

31/L

2009. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%
tök jó lapos a hasad.de a melled lóg....
2009. márc. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
92%

Olyan teljesen átlagos vagy de az arcod nélkül nem lehet

jó véleményt mondani. Én csak annyit mondok eddig semmi ok az aggodalomra de persze az ellenkezőjére sem.

2009. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
Én lányos szemmel nézlek, nincs az alakoddal semmi gond, de ha szoliznál vagy majd napoznál egy kicsit még szebb lenne, főleg ha ilyen izmos a hasad is!Egyébként nem minden a külső!Lehet kívül szép és gyönyörű egy lány, belülről meg rohad, mint a szép almáknál!Találkoztam már ilyennel!
2009. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Azt szeretném tudni vajon akik azt irták hogy lóg a melled vajon férfiak?szerintem nagyon csinos vagy.Én soha nem voltam sovány inkább teltkarcsúnak mondható de a mai divatnak megfelelöen biztos engem tehénnek titulálnának.De nem számit mert lánykoromban ragadtak rám a pasik.Most már feleség vagyok és 2 kicsi gyerekem van de a férjemnek a fantáziáját mindig élénken tudom tartani.Az önbizalom a lényeg.27 éves nő.
2009. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!