Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok? (Kérdésed túl...

Dagadt vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy éppen normális, de én mégis dagadtnak érzem magam. 160 cm 60 kg. Sportolok, elég szép eredményekkel. Szerintetek?
2011. máj. 5. 17:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy sok, ha sportolsz, izmos lehetsz, az nehezebb, mint a zsír.
2011. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hát lehet, mert és 165cm vagyok, és 55kg, és hát nem épp sovány. bár ha sportolsz, akkor valószínűleg izmosabb vagy, és az izom nehezebb.
2011. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg képpel lehetne megállapítani:))))))

amúúúgy nem értem mért bántottok más válaszírót.Nem hiszem,hogy rossz indulatbol írta volna.Van sok szar kis súly számoló,ő rászánta az idejét és kiszámolta ti meg leoltjátok.Nem értelek titeket.Nekem biztos rosszul esett volna...ezért is nem szívesen járok ide.Engem is leoltottak így csakmert véletlen nem úgy értettem a kérdést.Jó itt nem arról van szó,de akkor is.na mindegy.

Ha képet tennél jobban tudnánk szerintem válaszokat írni.

Nekem így annak tűnsz,ha nincs izom...de ha van akkor nem vagy duci.Én 162 cm vagyok és 52kg pl.: hozzám képest az vagy...vagyis teltebb.ennyit erről.

2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolsó,azért oltottuk le,mert nem gondolta át,amit leírt.Neked hogy esne,ha valaki véletlenül súlyosan elhízottnak titulálna?
2011. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Talán képet tennék fel.Mert így ahogy leírta tényleg nem a legvékonyabbak közé tartozik.

Amúgy meg tényleg van sok táblázat.Megkeresem nektek kedves okos emberek azt a táblázatot amiben kijön az a szám.De azért oltogassatok addig engem is nyugodtan:D na mindjárt írom:)

2011. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

testindex=súly:magasság

alacsony:<19

Normál:19-24,9

Túlsúlyos:25-29,9

Elhízott:30-34,9

Súlyosan elhízott:35-39,9

Nagyon súlyosan elhízott:>40


Jó számolást!

2011. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsó,te annyira de annyira de full sötét vagy,mint az,akit védesz.Testtömeg index képlet:

testsúly (kg) / magasság (m)^2


Mértékegységekre persze figyelni.

2011. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem akarom,hogy megzavarodj,ezért segítek.

60/2.56


A 2.56 az 1.6-nak a négyzete..

2011. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ma 19:29

Már közben mások megírták, de lényeg, az volt a baj a hozzászólóval, hogy teljesen értelmetlen hülyeséget írt.

A méterben megadott magasság négyzetével osztjuk a súlyt. A hülyéje meg elosztotta simán a méterben vett magassággal, és kijött egy fals eredmény, ami közelében sincs a megoldásnak, ezért estek neki a válaszolók:-D

2011. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

igazatok van.Amúgy tényleg nem túlsúlyos.

Azt látom,hogy kicsi felesleg azért van így is de az lehet izom is.

A kedves válaszoló tényleg benézte,de nem hiszem,hogy direkt csinálta.Könnyen el lehet ezt nézni.Ami nem egyenlő a lehülyézéssel:)

Nekem 23.4375 jött ki,amit ha jól számolok nagyon durván a határ eset a normál testsúlynál a táblázat szerint (amit bemásoltak) Szóval lenne még mit leadni,de ha benyomna egy képet akkor elterelődne a téma is a veszekedéstől,vagy csak simán törölni a kérdést.

Itt is meglátszik,hogy a kérdező szépen nézegeti a válaszokat.És szépen meg is köszöni.

2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!