Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha liszttel fogat mosok,...

Ha liszttel fogat mosok, akkor fehérebb lesz a fogam? XD

Figyelt kérdés
Valahol olvastam/hallottam, hogyha liszttel fogat mosol akkor fehérebb lesz a fogad... Ez szerintem egy nagy hülyeség, de kíváncsiságból feltenném itt ezt a kérdést...XD (bocsi ezért a hülyeségért...XD)
2011. máj. 5. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
pici sütőpor,de nem szabad gyakran
2011. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XD
2011. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a sütőpor nem vicc
2011. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lisztről még én sem hallottam, de sütőporról igen. Meg az eper is jó. Mert a magjai dörzsölik a fogadat. :D És az is rémlik,hogy a szódabikarbóna is, de abban nem vagyok biztos. :)
2011. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen a szódabikarbona is jo,de egyiket sem lehet rendszeresen mert kárositja a zománcot!ja és még a citrom is jó:)
2011. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az eper tényleg!
2011. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A liszt nem fehériti a fogat,a sütöport is lehetne hanyagolni,a citrommal meg nem szabad probálkozni mert a citrom savat tartalmaz ami gyengiti a zománcot és ha megsurolja valaki a fogkefével...hát akkor a fogzománc tönkre ment teljesen
2011. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a szódabikarbónáról hallottam, hogy vmennyit fehérít.. :D De nem szabad sokat fogat mosni vele.. (egyébként nagyon rossz íze van.. fujj. 1x kipróbáltam.)
2011. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
HCL a legjobb!!
2011. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!