Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy felfedeznek a modell szakmában?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy tudnám magamra felhívni egy fótós/modellügynökség figyelmét.
2011. ápr. 30. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha beküldöd a képeidet egy jó ügynökséghez.Gondolom az alapdolgok megvannak nálad:174 cm-nél magasabb vagy, szimmetrikus arc, tökéletes bőr, vékony testalkat, természetesség..
2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát végülis igen. Aránylag magas is vagyok, azt mondják hogy szép arcom van, vékony is vagyok hosszú combom van. de nem tudom.
2011. ápr. 30. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

sok szerencsét! profi képet küldj el, ne ilyen felülről, meg tükörből fényképezettet, rendesen olvasd el mit kell odaírni! rengeteg lányból is csak párat választanak ki, de az akkor nagyon sikeres lesz! gondolj csak Gisele Bündchenre,vagy Palvin Barbarára, mind az IMG modelsnél vannak!

De azt hiszem ennek az ügynökségnek Magyarországon nincs irodája, de ha valamit látnak benned nem szabad elodázni a lehetőséget csak azért, mert külföldön van, mert ha valóban tetszel nekik, nagyon sikeres lehetsz!

én is meg fogom próbálni ennél az ügynökségnél, 2-3 év múlva.

2011. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
óó köszönöm nagyon aranyos vagy !
2011. ápr. 30. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok. próbálkozz meg ezeknél az ügynökségeknél is, minél több, annál több szerencse!

DNA Model Management

Elite Model Management ·

Ford Models ·

IMG Models ·

Marilyn Agency ·

Models 1 Agency ·

NEXT Model Management ·

Premier Model Management ·

Storm Model Management · Wilhelmina Models


a become a model résznél nézd. :))


én ezeknek mind el fogom küldeni a képeimet, adataimat, magyarnak nem nagyon, mert annyi kamu ügynökség van..talán az angelface-nek..

volt már dolgom ilyen kamu ügynökségekkel..

2011. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esetleg nem linkelsz be ide magadról egy képet? tökre kíváncsi vagyok! :)
2011. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam már ügynökökkel az IMGtől direkt miattam jöttek Budapestre de azt mondtak hogy túl fiatal vagyok s majd meg hívnak jövőre meg hogy meg nem voltak munkáim és kevés a képem mert 3hónapja kezdtem .

Sőt az elite modell is felvett engem Thaiföldön

es igazából annyi kell hozzá hogy magas légy vékony különleges es ÉLVEZNI kell a fotózásokat meg minden az a lényege hogy úgy alj hozza hogy a célod hoyg keresett modell legyél meg ilyenek persze ez az után miután mar egy ügynökségnél vagy .

2011. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jautolsó vagyok inakbb magyarnak regisztralj mint külföldinek amik nem kamuk azok

atractive

valentine

ICON

art

2011. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ikéé m egpróbálom.

tennék fel magamról képet de nem tudom hogy kell

2011. máj. 1. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:
A kepfeltoltes.hu-ra tudsz feltölteni, a linket meg ide beírni.
2011. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!