Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri ebay-ról rendelni?

Megéri ebay-ról rendelni?

Figyelt kérdés
Még sose rendeltem internetes oldalakról semmit,ezért is gondolkozom rajta,ráadásul anya nem nagyon bízik az ilyenekben,mert fél,hogy az adatait felhasználják..stb.Szerintetek megéri rendelni ebayról?Főleg ruhákat meg kozmetikumokat.
2011. ápr. 24. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebayról semmiképpen sem. már énis megjártam 1x és azóta nem ajánlom senkinek nemhogy magamnak. szerintem egyáltalán nem éri meg://
2011. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ha van rá biztosítás mert egyébként azon a hosszú úton amíg ideér bárki lenyúlhatja és nem tartozik érte felelősséggel az eladó hogy mi történik vele azután hogy feladta a postán. A pénzed meg sosem látod viszont. Inkább ajánlom a belföldi oldalakat. Ott is vannak nagyon jó akciók.
2011. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ebayrol mar tobb mint 80 termeket vasaroltam. Motor alkatresztol kezdve, koromlakkig, ruha, dvd stb.

Ha biztonsagos geprol (nem konyvtari) netezel, akkor nem valoszinu, hogy barki ellopna az adataidat. Nem azert mert nem tudjak, hanem mert senkit nem erdekel. Ha lopnak, akkor olyanoket lopjak, akiet megeri. (ertsd hires, gazdag ember...)


Eddig ha volt valami gondom ebayes vasarlasnal, akkor irtam emailt a customer service-nek (ugyfelszolgalat) es 24 oran belul intezkedtek. Volt olyan, hogy penzt is teritettek vissza, mert nem jott meg az aru.


A legtobb termeket az elado ugy postazza, hogy jar hozza biztositas. Ha nincs hozza bizti, akkor nem tudom mi akadalyozza meg a magyar postast, hogy mondjuk neadj'ist lenyulja a cuccost. Ha van ra bizti, akkor nyugodtan vedd meg, mert annak lesz nyoma es le lehet kovetni,hogy hol jar a csomag.

A Hong Kong-i cuccok mindig marha olcsoak, viszont legalabb egy honap mire ideernek, de megeri meg igy is.

2011. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már jó párszor rendeltem ebay-ről, de még senki nem vert át (inkább le is kopogom). Hongkongból tényleg sokára érnek ide a cuccok (3-4 hetet kellett várnom). De úgy vélem, hogy ezt azért ki lehet bírni, hiszen sokkal olcsóbban kapok meg szinte mindent, mint itthon.

Az USA-ból napszemüveget rendeltem, 6 nap alatt ideért. Németországból 7 nap volt.

Eleinte féltem belevágni, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam. Az eladók nagyon készségesek, segítőkészek. (A vaterás tapasztalatom ennek sokszor az ellenkezője, ráadásul ott vertek már át).

Ha belevágsz, akkor előtte inkább kérdezz meg mindent az eladótól, segíteni fog. A termékeket pedig nézd meg jól, hogy véletlenül se sózzanak rád semmi bóvlit.

2011. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs hogy nem a kérdésre válaszolok, de megtudná vki mondani h hong kongból meg ilyen helyekről mennyi volt a vám illeték stb, mert ezt nem tüntetik fel ebayen és félek ha rendelek vmi olcsót akkor a végére mire ideér nagyon drága lesz :/
2011. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!