Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Németországban mi a divat?

Németországban mi a divat?

Figyelt kérdés
Úgy értem: A sovány a nagydarab lányokat kedvelik a férfiak?
2011. ápr. 23. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmi az sehol a világon nem DIVAT kérdése!!! Ha valakinek tetszik valaki az azért tetszik, mert NEKI tetszik és nem divatból.
2011. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyan úgy vannak ott is vékony és kövér emberek is.valakinek ez valakinek az tetszik.a divat az nem ezt jelenti hanem mondjuk az öltözködést stílust ...
2011. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindkettőre kíváncsi vagyok!
2011. ápr. 23. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem alkati kérdés. náluk még mindig s zőke és fehérbőrű lányok tarolnak,mellékesen tényleg gyönyörűek a német lányok :)
2011. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szépek a Német Nök, csak az a nagy baj, hogy már nem tudom eldönteni ki Német és ki nem...

Amúgy itt sokkal több husi csaj van és jól néznek ki, pláne akik egzotikumok, mert abból rengeteg van.

Általános megállapítás viszont erre nincs, kinek mi jön be?!


Csak nem Németbe készülsz?

2011. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A nemetek sokat adnak a külsejükre es kivetel nelkül mindegyik sportol. Nem vekonyak, de köveret talan meg nem is lattam.
2011. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!