Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valamilyen hátránya...

Van valamilyen hátránya annak, hogy AVON tanácsadónő legyek?

Figyelt kérdés
Ha nem tudok megrendeléseket mindig összegyűjteni vagy csak nagyon keveset, illetve én is csak időnként szeretnék rendelni, akkor ilyenkor mi van?
2011. ápr. 19. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
hát eleinte lehet hogy nincs hátránya, de a későbbiekben lehet hogy felbontják veled a szerződést. én az vagyok, de én se mindig rendelek, sőt nekem is kevés vevőm van,de nincs is időm foglalkozni vele. ha sok ismerősöd van, vagy ha szivesen ismerkedsz akkor vágj bele, nincs vesziteni valód.
2011. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én például sokaktól hallottam,hogy milyen idegesítő, hogy az Avon-os ismerőseik állandóan rájuk akarnak sózni mindenfélét.Ez hátrány lehet a kapcsolataidat nézve.
2011. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
nekem anyukám tanácsadónő, nekem pl mindenem avonból van szinte és tök jó, mer tolcsóbban meg lehet venni a dolgokat, sőt sokszor hamarabb is. hátrány az max, hogy mindig rendeléseket kell gyűjteni, de emiatt nem fognak utálni ez hülyeség, csak ha erőszakos vagy. de ha pl elmondod h ez vagy az milyen jó, meg kedves vagy a vevőkkel meg olyan terméket ajánlasz ami neked is bevált, vagy ami illik hozzájuk, akkor nem fognak utálni.
2011. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!