Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szemről? (kép) sminkkel vagy anélkül jobb? (kép)

Figyelt kérdés

a gépen egy progival csináltam rá a sminket elég rossz lett, de kérlek próbáljátok meg elképzelni így sminkkel xDD köszi előre is:)


smink nélkül:

[link]


sminkkel:

[link]


2011. ápr. 17. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

én megijedtem :S

miért kell ennyire kimereszteni a szemed?XD

2011. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsi, nem az ijesztgetés volt a cél xDD
2011. ápr. 17. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs de ennek így sok értelme nem volt h felraktad ezt a képet, konkrétan csak a szemgolyódat látni, a formáját nem, nemhogy a sminket... szóval ha az a kérdésed h jól áll e neked a a smink vagy h kell e akkor az a minimum h olyan képet teszel fel amin csíkban az arcodból mindkét szemed benne van, mást így nem tudok mondani, pedig sminkeléssel foglalkozom
2011. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, igaz lehet h téll úgy kellett volna a képet:SS am az h smink nélkül jobb v ink sminkkel? nem igazán jól áll e a smink hanem h melyikkel jobb és köszi(=
2011. ápr. 17. 20:07
 5/6 A kérdező kommentje:
tényleg ha sminkes vagy szeretnék kérdezni^^ hogy csak sminkeléssel foglalkozol? v így ezen a téren mással is , vagyis h engem elkezdett érdekelni a smink és szépségápolással kapcsolatos dolgok, (itt ezen a képen géppel sminkeltem) és h mint sminkes, amellett végzel más munkát is?
2011. ápr. 17. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Smink nélkül.
2011. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!