Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miközben...

Mit gondoltok, miközben megbámultok egy magas nőt?

Figyelt kérdés

Nagyon magas vagyok. Engem nem zavar. Csak kíváncsi vagyok, hogy mit gondolnak az emberek, miközben megbámulnak. Negatívat/pozitívat/vagy csak csodálkoznak?


Köszönöm


2011. ápr. 14. 09:05
1 2
 1/12 szamóca. ***** válasza:
100%

azt hogy hűűdemagaaas :)

de tényleg ennyi... semmi extra. meg néha elgondolkodom rajta, hogy ha ilyen lányok is vannak én nyugodtan hordhatok magassarkút, mert egyébként volt mrá hogy magasnak véltem magam magassarkúban

2011. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mintha alacsonyabb lenne!(de ronda,de jónő,demeg.b.)
2011. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon magas, akkor csak annyit én is, hogy jéé milyen magas. De a magasságról ennyit, az hogy rondának vagy szépnek tartom-e az nem a magasságától függ.
2011. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elcsodálkozom rajta, hogy milyen magas.:)
2011. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha magasabb mint én, és jól néz ki, meg jó hosszú lábai vannak akkor egyből arra gondolok h de jó lenne d.gni vele.

21/F

2011. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mivel én alacsony vagyok kb ilyeneket szoktam gondolni hogy : hű majdnem állva kinyalnám

komolyan

2011. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen magas vagy? mert én is eléggé az vagyok, és vettem egy 8 cm-s sarkú szandált, abban meg... hát 185 :D:D és látom h csomóan utánam forognak, hogy úúúdedurva... szerencsére mellé nem vagyok piszkafa, és még a szandálban is alacsonyabb vagyok a barátomnál, de elég vicces, h mikor anno bemutatott a szüleinek (rajtam lapos cipő volt, anyukája 160, apuja 165) köszönés helyett ilyet szólt be az apukája: "ejjha, de magas vagy hallod" :D
2011. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon magas lány ismerősöm aki nem viccelek 2 méter magas. Sajnálom szegényt, mert nem igen talál magának pasit.
2011. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:41


:) :) :)


181-183 centi közt vagyok.

És tényleg jó hosszúak a lábaim :)

2011. ápr. 14. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
És nem küldesz képet? Csak h eldönthessem, mit is gondolnék, ha meglátnálak. :))
2011. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!