Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen nagy hatása lenne a...

Ilyen nagy hatása lenne a kozmetikumoknak?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy rohadt problémás egy bőröm van(volt),főleg amikor elkezdtem kamaszodni,meg megjött az első menzeszem.A fejem tele nagy ragyákkal,zsíros volt az egész arcom,mitesszeres,tág pórusú,vörös...stb.Egyszerűen még ránézni is rossz volt.Ez 12-13 éves koromban volt.Aztán kezelgettem az arcom a boltban kapható összes szerrel,mindent rákentem,és semmit nem használt egyik se.Kicsit később elkezdtem használni alapozót napi rendszerességgel,ennek 1,5 éve.Észrevettem,hogy az alapozótól is elég csúnyán kipattogott a bőröm,de szerencsére a nagy ragyák elmúltak.Most 3-4 hete az összes vackot kidobtam,már alapozót se használok azóta,csak egy leheletnyi púdert,és mintha csodát tettek volna az arcommal,nagyon szép,még sose volt ilyen szép,és sima!!Sehol egy pattanás,kiütés,a zsírosodás is kezd lecsökkenni!Persze a tág pórusok megmaradtak,de a mitesszereim is lecsökkentek!Már smink nélkül is szép vagyok,és ki merek menni az utcára!:))


Ilyen sokat számítana,hogy használok-e úgymond "természetes alapanyagú" hiper-szuper csoda kozmetikumokat?:)

17/L


2011. ápr. 7. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem,hogy a napi arctisztításom:

-reggel lemosom az arcom kamillás-hibiszkuszos,valóban természetes szappannal

-du. amikor hazaérek,akkor még egyszer lemosom,majd utána bekenem sima,közönséges hidratáló krémmel

A szappant is 350 Ft-ér vettem,a krémet meg 300-400 Ft között.

2011. ápr. 7. 21:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Kár,hogy ezt kevesen hiszik el. Minden kozmetikum vegyszer,csak a reklámokban ezt nem mondják. Aki állandóan sminkeli az arcát,annak a bőre 40 éves korában ráncos,ronda lesz.
2011. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb tényleg tele van káros anyagokkal és hosszú távon tönkreteszik a bőrt.


Én is elkezdtem természetes alapanyagú kozmetikumokat használni és sokkal szebb a bőröm.

2011. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkretizálnátok a márkaneveket?
2011. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!