Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 cm-es magasággal és 53...

160 cm-es magasággal és 53 kilóval mehetek szerintetek szépségversenyre? Nem vagyok túl alacsony?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 00:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

hát ez van... én mindig beleverem a fejem a távolsági buszba amikor leszállok, a magasságom miatt. nem gondoltak rám amikor tervezték, szörnyű :D

modell lehet, hogy nem leszel, se szépségverseny győztes, de ha tényleg szép az arcod mint ahogy írtad akkor örülj annak. mennyi csúnya lány van... szóval, érted :) amúgy meg az alacsony lányok cukker-mukkerek :D

2011. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi fiúk!! :)))
2011. ápr. 6. 20:36
 13/18 anonim válasza:
én kb olyan 168-170 vm vagyok és én már nem igen akarok nőni.pedig még biztos fogok mert még cask 12 vagyok!:((
2011. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én sem értem miért baj ha valaki ilyen alacsony,legalább szép.

van nekem is kettö ismerosom akik még a 160at sem érik el, pedig tényleg nagyonszépek, szerintem a modellkedést megprobálhatod,végulis ott nagyon fontos az arcod, például lehetsz valaminek a reklámarca. :))

2011. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szerintem te kövér is vagy, nem látod, hogy a modellek mind csinosak, nem ilyen töltöttgalambok, mint te :D
2011. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
kövér a nénikééd :DD
2011. dec. 27. 16:20
 17/18 anonim ***** válasza:
mindenhol látod, hogy az az egészséges, ha a magasságod -10 vagy, azaz 160 hoz maximum 50 kg, de te 53 vagy, => vastag narancsbőrős a combod => ocsmány vagy, és itt a karácsony, ilyenkor felszedsz még 4-5 kg-t, => egyre kövérebb leszel, te kis dagi :D na szép éjszakát, és a csokit nem ilyenkor kell enni :))
2011. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó hogy te mennyire idióta vagy... Az egy dolog hogy a kérdező valószínűleg nem pálcika, de ha szépségversenyen gondolkozik, akkor biztos van melle és izmos is, tehát már el is tűnt az a 3 kiló plusz.

Nekem is ugyanilyen paramétereim vannak, csak kicsi a mellem és már lassan fél éve nem sportolok, de még így is jó alakom van.


De amúgy kérdező, túl alacsony vagy egy szépségversenyhez.

2012. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!