Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Jártok szolizni? Ha...

Lányok! Jártok szolizni? Ha igen, milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 19:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem.


15/L

2011. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%

elképesztő hogy mennyire tudják azok szidni a szolit akik olvastak 1-1 cikket a rossz hatásairól. gondolom arról nem tudnak h az a vitamintól boldogsághormonok szabadulnak fel,és harmad annyian depiznek télen akik heti 1x szoliznak.vagy azt se hogy milyen szépen rendbe hozza a bőrt,egy pattanásod sincs.

azt hozzátenném hogy én heti 1x szolizok,és nagyon nem vagyok barna. sőt,én így vagyok természetes színű és nem hulla. 1 éve járok,egy anyajegyem sincs. mértéket kell tartani emberek,és ha néztek tvt vagy újságot, a szakemberek is havi 1-2 pár perces szolit elismerik hogy nem hogy nem árt de még jót is tesz.. igaz aki heti 3x megy az vessen magára,ezt én is ellenzem.

2011. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem szolizok, és nem vagyok depis a télen - sétálok a szabadban, napsütésben, ez szerintem még az ember lelkének is jobbat tesz, mint egy olyan kivilágított koporsó...
2011. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a heti 1 alkalom nagyon tud különbözni mondjuk a heti 2-3 alkalomtól:) Ugyanaz a hatása csak heti 1 alkalomban, mint ha heti 2-3x mennél el...

Boldogsághormonhoz meg másképp is hozzátudok jutni télen, nem kell hozzá szolárium.

Pattanás kezelése- arra nem gondolsz, hogy pont azért tünteti el a legjobban, mert nagy a hatása és mivel nagy a hatása ezért károsabb is?:) Vajon miért mondják azt, hogy napozni is csak nagyon ritkán tegyük, és használjunk fényvédő faktort meg ilyeneket.

Na mindegy. Nekem tényleg mindegy ki mit csinál, nem szárítom ki szándékosan a bőrömet még heti 1 alkalommal sem. Akkor inkább vagyok 'hullafehér' de nem tucat.

2011. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát azért van különbség heti 1 és heti 3 alkalom között.. nem is kevés. az egyik jót tesz,a másikkal ölöd magad
2011. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!