Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 160-cm magas lánynak van...

Egy 160-cm magas lánynak van esélye a modell szakmában?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 19:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A Meglepetés és Nők lapja újságban pl már szerepelt igaz nem címlaplányként, de ami késik nem múlik.:p És nem akt modell. Rengeteg ütős képe van.

Amúgy nem mindegy milyen magas? A képeken ugyanis nem látszik. Te biztos magas vagy, azért nézed le ennyire az alacsonyabb lányokat.

2011. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

15:27

Ez aztán nagy karrier.

2011. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért mit gondoltál kedves naiv előző? Azt hogy mindenki címlaplányként kezdi? Egy éve sincs a szakmában. És igen ez már valami, egy csomó lány közül őt választották.
2011. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az igazán nagy modellek berobbannak a szakmába, nem kiskegyed meg mit tudom én milyen "zs" kategoriás lapokban szerepelnek.
2011. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
NINCS!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti és honnan tudod hogy a képen lévő szerinted sikert elérő lányok magasak? Kíváncsi lennék rá.
2011. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy akik IGAZI modellek(tehát pl. a Vogue cimlapján vannak, nem a meglepetés cimlapján stb.)azoknál alapvető követelmény a magasság.Igazi ügynökség szoba sem áll alacsony lányokkal.Nincs bajom azokkal akik a kiskegyedben szerepelnek, de az hihetetlenül irritálo tud lenni, hogy a "zs" kategoriás kis statiszta féle modellecskék már azt hiszik, hogy ők világhirű topmodellek, és ugy beszélnek, mint akik már az egész világot bejárták, holott még csak közük sincs hozzá.

Kb annyi a különbség a barátnős és egy igazi modell között, mint egy Barátok köztös statiszta és egy Oscar-dijas szinész között. Nem több.

2011. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a kérdező egyből a vogue újságba való szereplésre gondolt. Amúgy én akkor is úgy gondolom, hogy próbálja meg, lehet esélye! Ennyi!
2011. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nagyon megkérném,hogy hagyjátok abba, ez nem egy "komment háború" én csak válaszokat szeretnék a kérdésemre és különben is, a nagyon kötözködőnek mondom, hogy csak akkor járjon így a szája ha iszonyatosan híres és benne van a szakmában, nem kell más barátnőjét ócsárolni, amúgy kutattam egy kicsit és Pl.: Eva Longoria is modellkedik pedig ő csak 157cm magas. Szóval abba lehet hagyni.
2011. márc. 29. 22:15
 20/21 anonim ***** válasza:

www.models.com - on nézd meg a top 50-be a modelleket..

egyikük sincs 170 cm alatt.


lehet szerepelhetsz majd pár kis magazinba, de karriert nem tudsz majd csinálni

2011. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!