Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne olyan hajam...

Hogyan lehetne olyan hajam mint VV Évának vagy Shakiranak?

Figyelt kérdés

Dauer nélkül, teljesen egyenes hajból? Próbáltam tárcsás hajszárítóval, de a sok habtól összeállt és kemények voltak a tincsek, én meg úgy szeretném, hogy puha maradjon a hajam. Lehetséges valahogy? Hajcsavarokkal? Milyennel( kicsi, nagy?)

Köszi a segítséget


2011. márc. 24. 10:39
 1/7 A kérdező kommentje:
A dauertől félek, mert amúgyis eléggé töredezik, vékonyszálú a hajam és még festve is van. Gondolom tönkretenné a dauer, meg amúgyis jobban szeretném csak néha megcsinálni olyanra, néha örülök, hogy teljesen egyenes, meg sokan irigykednek, hogy olyan, mintha mindig vasalva lenne.
2011. márc. 24. 10:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Este hajmosás után, még vizesen tekerd be a hajadat attól függően, hogy milyen sűrűn akarod a tincseket és hogy mennyire akarod, hogy göndör legyen.

Hajgumival rögzítsd, és szárítsd meg kicsit. Aludjál úgy(bár előre szólok, lehet kényelmetlen lesz, nekem az volt) és reggel tekerd ki. Lehet nagyon össze fog ugrani, de erre is van egy jó megoldás. Miután kicsavartad, rakj a fejedre egy sapkát, az majd lenyomja, rendezi a hajad. Nekem bevált, és kb 2-3 napig ugyanolyan volt.

Ja, kibontás után hajlakk persze.

2011. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szexelj velem és utána úgy fog kinézni:D
2011. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nincs ilyen fajtájú hajad, nehéz ilyet varázsolni. amúgy nekem hál'istennek ilyen van!!:D
2011. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nanana...

a kettőről ne írj ugy hogy hasonlítanak

2011. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindkettő természetesen göndör, szóval, ha nem olyannal születtél (vagy később lett göndör, mint nekem), akkor buktad.
2013. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5. válasz írója! Pedig bizony hasonlítanak egymásra, csak az olyan vakegerek nem látják mint, te.
2018. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!