Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az alakról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem ártott volna ezt kihanygsúlyozni az elején, mert én azt hittem, hogy rosszat akarsz róla hallani:S A második képen nemlenne rossz, csak tényleg falnak tudnék menni amikor egy fiatal szép lány dohányzik.
2011. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Bocsi.tényleg kikellett volna irnom,de nem akartam az embereket befolyásolni...

Mert ha a b.nőm olvassa a kérdést,egyből az lett volna,hogy : Persze mert a kérdéseddel befolyásoltad...Ezért irtam csak ki hogy mi a véleményetek...

És igen.Nem kellene dohányoznia,de mi igy szeretjük..Egyébként 22 éves.

2011. márc. 23. 21:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy az alakja és az öltözködése alapján nemtűnik annyira önbizalomhiányosnak, így képernyő elöl meg mindenki tud okoskodni(beleértve engem is xD) szóval szerintem máshogy kéne helyrebillenteni az önértékelését.
2011. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Valami ötlet???

Mert mi már mindent próbáltunk.Vannak olyan napjai,hogy nagyon csinin feltud öltözni(pl az utóbbi képen is).De nem kora szerint öltözködik..Pl soha nem láttuk a hasát,vagy a dekoltázsát..Takarja magát,pedig szerintem nem kellene,mert vannak nála nagyobb darabok is,akik felveszik a kihivobb ruhákat..

168cm,62 kg...szerintem az nem sok..

2011. márc. 23. 21:49
 15/16 anonim ***** válasza:

Mintha ezt már valaki pont ugyan erről a csajról megkérdezte volna itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Az első kép alapján nem jöttem volna rá, hogy ez ugyan az a csaj. A melle pedig szerintem teljesen rendben van. Én pont az ilyeneket szeretem. :)

2011. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A cigarettája a legszembetűnőbb, legvisszataszítóbb a képen. Amúgy csinoska.
2011. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!