Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Közös fotózás? (kérdésed túl...

Közös fotózás? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
A barátommal szeretnénk egy közös fotósorozatot, de úgy hogy előtte megcsinálják a hajam, kisminkelnek, szóval nem egy egyszerű műtermi fotózást. Tudtok olyan ügynökséget aki elvállal ilyet? Jó ötletnek tartjátok?
2011. márc. 23. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

elválal-e? Özönlenek a neten a fotósok és az ügynökségek!:D Persze nem olcsó dolog. Nézz körül neten, rengeteg fotósnak van honlapja(megtudod nézni az általuk készült képeket,árakat,elérhetőséget)

Nemhiszem hogy modell ügynökségre kell menni hiszen csak képeket szeretnél csináltatni saját magatoknak.(Ezt bármelyik fotós elkésziti:)) Szerintem pedig aranyos ötlet, ha nem sajnálod rá a pénzt stb. Jaa most olvasom. Ha hajad és a sminkedet is szeretnéd hogy szép legyen akkor viszont kérj a fotóstól! A legtöbb fotós(akiknél én jártam) mindegyiknek volt sminkese,fodrásza, de neten is találsz rengeteget:) soksikert!

2011. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nem ügynökséget kell keresned, akármilyen fotográfus megcsinálja, csak kérj árajánlatot. Viszont ha sminkest és fodrászt is kérsz akkor kb. 30-50ezerre számíts.
2011. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézz körül a neten, vannak fiatal fotósok, akik jó áron vállalják a fotózást. Ilyen például Sélley Zsanett, keress rá a google-ban. Tehetséges, és jó vele dolgozni. Ha tapasztaltabbat keresel, akkor Kecskeméti Dávidot ajánlom.

2011. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
www.1point4.hu A legjobb!!!
2011. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!