Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedés? Azok válaszát...

Modellkedés? Azok válaszát kérném, akik a szakmában vannak benne.

Figyelt kérdés

Ki mit gondol róla, hogyan lehet elindítani a karriert, milyen külső és belső tulajdonságok kellenek, és vajon érdemes-e és nagy karriert lehet-e befutni?

(Egyelőre csak érdeklődöm)

18/L


2011. márc. 22. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szijaa.

Én 12 éves vagyok,modellkedek én is.Először mindenképpen valamelyik modellügynökséget kellene keresned,ők megtanítják neked az alapokat,vagy többet,csinálnak egy portfóliót,aztán szép lassacskán beindulna a karriered.

Nagy karriert akkor lehet befutni,ha van hozzá tehetséged.

Itt van egy pár modellügynökség,hátha valamelyik tetszik neked:

www.eclatmodel.hu

www.mcm-models.hu

www.fotomodellugynokseg.hu

www.diamondmodels.hu

www.opencasting.hu

www.attractive.hu

www.fortunadivatstudio.hu



Ja és a modellkedéshez kell:Magabiztosság,szépség,türelem,fegyelem,aktív érdeklődés stb.

Sok szerencsét,remélem fog sikerülni!:D

2011. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magas, vékony, csontos alkat, semleges, szimmetrikus, kissé jellegtelen arc (manapság inkább ez a trend, bár ha megfelelően vagy karakteres, abból is lehet valami). Teljes feláldozás, kiváló angol nyelvtudás, lehetőleg még egy világnyelv elég jó ismerete (olasz, francia, német).

Egy szó nélkül ki kell bírnod, hogy keresztülrángatnak a világon, levágják, befestik a hajad kékre akár, kopaszra borotválnak. Az állandó koplalás, diéta, sport is szükséges azért általában. Nem vágathatsz magadnak akármilyen hajat, nem lehet műkörmöd, a szemöldöködet sem szedeted csak úgy ki.

Persze eleinte nem ennyire durva, regelsz ügynökségeknél, ha kellesz nekik, csináltok portfólióképeket, esetleg szerződés (bár ez nem mindig a legjobb lépés, csak ha olyan neves ügynökségről van szó), de az elején azért költséges is, mert sok helyen a képekért is fizetni kell (több tízezer, inkább száz fölött), tanfolyamok, és az útiköltség is néha.

(én magam nem vagyok nagyon benne, de barátaim között nem egy modell van, az egyikük egészen be is futott, bár nem egy világhíresség azért (még?) :D)

Bár lehet már kicsit koros vagy, jó két éve el kellett volna kezdened, sőt. :S

2011. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én 5 évesen kezdtem el modellkedni és én 48 kilo és 172 centi magas vagyok és hát elég szép karrierem van én úgy kezdtem el h kijelöltem egy példaképet Cindy Crafford-ot és mindent megtettem h. lyan legyek mint ő:)

szerintem ha van tehetséged és szép vagy csinos és pont megfelelő akk simán befuthatsz:)

2011. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Am. már késő nagyoon!!
2011. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!