Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szolarium valoban annyira...

A szolarium valoban annyira karos mint amennyire mondjak?

Figyelt kérdés
Marmint tenyleg nagyban elosegiti a bor rak kialakulasat meg ilyenek? Strand szezon elott szeretnek jarni kb 1 honapig es erdekelne hogy mi a velemenyetek. Amugy meg sosem voltam de egyszer mindent ki kell probalni :D
2011. márc. 20. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Havonta 1-2 alkalommal járok szolizni és nagyon szeretem,szebb tőle a böröm és nemcsak színre gondolok és jobb a közérzetem. Nekem nem káros,akkor káros ha kétnaponta jársz és szoli függő vagy.
2011. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es ha teszem azt 1honapig jarnek hetente 1szer vagy 2szer?
2011. márc. 20. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem lett szép barna színem addig hetente 1-2 alkalommal jártam én is. Már a 4-ik alkalommal szép színem lett. Szóval igen 1 hónapig járhatsz heti 1-2 alkalommal,de többet ne szerintem,mert könnyen túlzásba lehet vinni:D
2011. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oksa.. koszi :D
2011. márc. 21. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

itt nem az a lényeg, hogy mennyi ideig járj, vagy ne, a bőröd védelme a lényeg:)

Jó persze, aki hetente 3szor 4szer is eljár az meg is érdemli....

de én a normálisan szolizókról beszélek, akik hetente egyszer max 2 szer járnak.:P

Szóval nyugodtan járj, csak vegyél jó minőségű szolikrémet, vagy zselét. Nem olcsók, de nagyon nagyon jók, tele vannak vitaminnal, és bőrvédőkkel, nem száradsz ki, tényleg jók:) ha ilyet használsz járhatsz nyugodtan hetente 1-2szer:)

van egy nagyon jó, a nevét nem tudom, fekete tubusban van, és koalamaci van rajta.

és ez is jó: [link]


22L

2011. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem káros. Én hetente 1x néha 2x járok, már vagy 3 éve. Néha kihagyok akár 1 hónapot is lustaságból. Amikor újra kezdem, akkor heti 2x.

Semmi problémát nem okoz nekem a szoli, sőt, mikor munkaidőben – ebédszünetben megyek, akkor még fel is frissít az a 10-12perces pihi.

Amúgy próbáltak rám is rámsózni ilyen olyan krémeket, de soha egyiket sem használtam. Sőt, már ingyen is adtak egy tubust, hogy próbáljam ki de én inkább odaadom másnak. Meggyőzödésem, hogy amit nem ennék meg, azt a bőrömre se kenem rá. Éppen ezért csakis tiszta-natur shea vajat használok, azt is csak akkor amikor a túlzott szoli kiszárítja a bőrömet. Ha épp nincs shea kéznél akkor oliva olajat.

A kozmetikai szerekben ugyanis rengeteg káros anyag van, amit én inkább nem kenek rá a bőrömre. (pl: propilén glicol és társai...)

2011. márc. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!