Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet hatékonyabban...

Hogy lehet hatékonyabban szoláriumozni?

Figyelt kérdés
szokták mondani, hogy utána csak este fürödj.ez miért van?és vannak aki bekenik utána magukat testápolóval.az hatásos lehet?mik vannak még?
2011. márc. 9. 00:09
 1/4 Olga néni válasza:
Barnító krém.
2011. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták, h azért ne fürödj, mert akkor lemosod a színt magadról. hát ez elég érdekes, mert a bőrben belül elkezd termelődni a festék anyag, amit egy mosdás hogy a francba szedne ki?

am nem tom, vannak krémek amikkel előtte be lehet kenni magad, de egyik ismerősömnek huhh nem is tudom mi, de asszem hólyagok kezdtek megjelenni a bőrén. mindegy, szal nem javaslom..

jah és az én meglátásom, h ha a cső erőssége kevesebb, vagyis nem 180as csövek vannak benne, hanem mondjuk 100-as akkor az jobb. befeküdhetsz vagy 20-30 percre. a 180-asnál 6percnél már megpirulhatsz.

2011. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Olga néni válasza:
Fürdéskor az ember bőre kopik egy keveset. A felső, elhalt hámrétegből lejön valamennyi, de ez igaz a mindennapi tevékenységekre is, minden bőrrel érintkező dolog "koptat" (A villamos kapaszkodója, a súrlódó ruha, stb.). Nem hiszem, hogy a barnított bőr színe sokat változna emiatt. Persze, ha naponta háromszor, súrolókefével, hipós vízzel lesikálod magad, az más. Szerintem zuhanyozz nyugodtan. (Hiába vagy szép barna, ha bűzlesz...)
2011. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A barnulás a pigmentek miatt jön létre.Hogy mosnád le.Azta.Amúgy meg a bőrödből max 1 réteget tudsz lemosni az meg nem barnul le :):):)
2011. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!