Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol fáj legjobban a tetoválás?

Hol fáj legjobban a tetoválás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem azokon a helyeken,ahol a legvékonyabb a bőröd.
2011. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeritnem is.

pl. : Boka, csukló, comb belső része, térd belső része, vádli, ujjak között, arc, fül, nyelv xd

2011. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szamóca. ***** válasza:
olyan helyen ahol közel van a bőröd a csontodhoz.
2011. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahol vékony, csontos felületek vannak. Legfájdalmasabb állítólag a térdkalács :) Én a lábfejemet tetováltattam, hát, nem volt egy leányálom, de azért ki lehetett bírni. Egy jó tanács, már ha Te szeretnél tetováltatni: a lehető legkevesebbszer álljatok meg szünetet tartani! Én egyszer sem kértem, hogy álljunk meg, és 39 perc alatt kész lettem.
2011. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én a fülem mögé szeretnék valamit, de nem nagy dolgot, de hát ott elég vékony bőr!! :S
2011. márc. 7. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:

ha valamit szeretnél ne az a kis fájdalom állítson meg.

egyszer kell kibírni.

nekem van a bokámon is meg a csuklómon is, mind a kettőt kibírtam és egyáltalán nem volt vészes.

20/L

2011. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy félek csak kiváncsi vagyok rá!! Biztos hogy kibírnám meg minden mert piercingem sem egy van....
2011. márc. 7. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:
én a mellem alá csináltattam,lány vagyok hát az kegyetlen volt sztem, fül mögé nem fog annyira fájni.
2011. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a gerincvelő környéke és a bordák tájéka nagyon érzékeny.
2013. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!