Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segitsek a barátnőmnek változt...

Segitsek a barátnőmnek változtatni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval 20éves lány vagyok.Főiskolán megismertem egy lányt akivel nagyon jó barátnők lettünk.

Imádom,hihetetlen szive van,de őszintén elég rosszul néz ki.

Mármint nem csúnya,gyönyörü hosszú szőke haja van,de a frufruja borzalmas a haját is rosszul csinálja meg kislányos,nagy gumikkal,gyerekes csatokkal(olyannal amit én utoljára kb. 10évesen hordtam).

Ez még hagyján de a ruhái most komolyan mondom én se vagyok az a kövesd a divatot,különbe s.ar vagy tipus,de tényleg olyan mintha az anyukája ruháit hordaná,iszonyatosan ódivatúak.Ráadásul nem is illenek össze,olyan mintha vakon öltözködne,farmerbe se láttam még soha.Sminkelni egyszerüen szintén nem tud,egyszerüen hiába próbál,fogalma sincs mit ,hogy kénne kiemelni magán.

Én elfogadom igy,ilyenek szeretem,de ő fél éve folyamatosan panaszkodik nekem,hogy szeretne változtatni,meg,hogy elégedetlen magával,a fiúk elutasitják,hiába szeretne már egy kapcsolatot még egy se volt neki soha.

Szóval nekem alapjáraton eszembe se jutott megváltoztatni,de miután már csomószor kérdezte tőlem,hogy mi a baj vele,meg látom,hogy tényleg rosszul érzi magát a bőrébe,arra gondoltam mégiscsak megkénne neki mondani,de nem akarom megbántani se.

De rosszul érzem közbe magam amiatt is,hogy tudom mi a gond,de mégse mondom meg neki,miköze látom,hogy nem érzi jól magát a bőrébe.

Amúgy egyszer megkérdeztem hol vette a ruháját ami rajta volt,és kiderült,hogy tényleg az anyukájáé volt fiatalkorába.

Nem szegények szóval tuti nem az anyagiakkal van gond.

Szerintetek mit csináljak?

Tudom,hogy gáz,hogy ide irom ki,de tényleg nem tudom mit csináljak.


2011. márc. 2. 16:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy látom rajta,hogy változtatni akar pl. mükörmös,meg szemöldökfestés,de őszintén arra semmi szüksége sincs(szerintem),hanem ugye mással van a baj...
2011. márc. 2. 16:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Először szerintem a ruhatárát kéne felfrissíteni, neten is mutogathatsz neki képeket, hogy melyik tetszik neki, és így jobban ki lehetne deríteni, hogy milyen ruhák tetszenek neki. Utána vidd el vásárolni, és csak olyan ruhát engedj neki megvenni, ami jól áll neki és csinos. Aztán jöhetne a fodrász, egy tapasztalt megbízható, aki olyan frizurát vágna neki, ami jól is áll. Aztán vehetnétek együtt pár sminkcuccot, és ha tudsz sminkelni akkor megtaníthatnád, vagy ha nem együtt beiratkoznátok egy tanfolyamra. Jó kis csajos programok lennének :))))
2011. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha kérdezi mi a gond vele, mondd el neki!

Menjetek együtt vásárolni.

2011. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd el magaddal vásárolni, közben ajánlgass neki ruhákat, hogy ez irtó csinos lenne rajt, próbálja fel, stb. Csak megtetszik neki valami:)
2011. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Menjetek el együtt vásárolni, ruha, smink, minden, előtte tájékozódjatok ruha-és sminkblogokon, ez sokat segíthet. Aztán a jó fodrász, aki az arcához illő frizurát csinál, és utána nézegethettek együtt sminkvideókat, ezekből sokat lehet tanulni, sminkeld ki, próbálkozzatok!

Hajrá, ha már ő is szeretne változtatni, nem ciki megmondani neki!;)

2011. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
próbálj neki jó frizurákat csinálni, sminkelni, és próbáljátok meg együtt megtalálni az Ő SAJÁT stílusát, amiben JÓL érzi magát.
2011. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép dolog,hogy megpróbálod óvni meg minden,de őszintének kell vele lenni.Nem érzi jól magát a bőrébe, önbizalom hiányos a sok elutasítás miatt.Csak úgy tudsz rajta segíteni,hogyha őszintén elmondod,hogy a mi a baj vele.Vagy mond neki,hogy menjetek el vásárolni,cuccokat és próbáltass fel vele minden olyan ruhát,ami divatos és jól nézne ki rajta.Lehet,hogy észbe kap és onnantól magától mennek majd a dolgok. :)
2011. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hozd el hozzám. Ugyan csak 16 vagyok, de folyton ezt csinálom. Legalább mutass róla képet, és segítek, ha akarod.
2011. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csajos nap, közös vásárlással, sminkkel. emeld ki a jó adottságait, tanítsd meg, h mit emeljen ki magán. ha jóban vagytok, akkor elfogadja, és hálás lesz a segítségért.
2011. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!