Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért látom csúnyának magam?...

Miért látom csúnyának magam? Hogyan tudnék változtatni rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy mindenki azzal jön,hogy "milyen szép vagy,bár csak ilyen lennék" stb.Ebből már nagyon elegem van,én egyáltalán nem látom szépnek magamat,sőt elég rondának...Most akkor a többieknek rossz a látása,vagy én vagyok bolond?
2011. márc. 1. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak vigasztalni akarnak mert tudják hogy rondának látod magad meg akkor lehet csúnyácska is vagy
2011. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocs de ez akkora baromság. csak csinálod magadnak a gondot és bemeséled hogy ronda vagy... mások azt mondják szép vagy... miért mondanák ezt ha nem így gondolnák? gondolom tényleg szép lehetsz...bár én nem tudhatom, de azt mondom nézz már körül az utcán járva mennyi rusnya nőt látni, örülj hogy nem olyan vagy.

ha meg van valami ami nem tetszik magadon akkor változtass rajta.

2011. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első nem tudok ere mit mondani,én nem szépnek látom magam mások meg az ellenkezőjét gondolják. Második köszönöm,lehet,hogy bemesélem magamnak,nem tudom.Régebben én is szépnek láttam magam,de most kb. egy éve valahogy nem.Sokszor még tükörbe sincs kedvem nézni,mert azon rágódom,hogy mit kellene "szépítenem" magamon,meg ilyenek.
2011. márc. 1. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tennél fel egy képet magadról? Elmondanád, hogy mi zavar magadon, és mi meg adnánk tanácsot, hogy min változtass.
2011. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki tenni nem szeretném,inkább írjatok üzenetet és akkor küldök kéept emailben.
2011. márc. 2. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!