Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy döntsem el hogy tényleg...

Hogy döntsem el hogy tényleg béna a szemöldököm vagy csak szivatnak?

Figyelt kérdés
15L
2011. márc. 1. 16:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet, és megmondom hogyan kéne korrigálnod.:)
2011. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

[link]


ez jó vagy keressek másikat? :D

2011. márc. 1. 16:27
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Inkább a szájtartásoddal van gond:)

A szemöldököddel nem értem mi a probléma. Mit mondtak rá?

2011. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. 18/L
2011. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
A szemöldököd nagyon jó :) Semmi baj vele. De igen, a szád szerintem is fura. Természetellenesen tartod, és ez ahelyett hogy szép/szexi, egyszerűen nevetséges.
2011. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

A szájad tényleg fura. :D

A szemöldököd meg elmegy. :D

2011. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Naa első vagyok! :) De gyors voltál!:) Szerintem semmi baj a szemöldököddel! Ha vannak kósza szálak azokat szedd ki. Ha pedig "kócos" akkor egy kis vawal fésüld el szépn és kész. Szerintem a vastagsága is jó és a formája is!!:)
2011. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%
nem vawa hanem vaxal bocsi:D
2011. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%

szerintem túl nagy ott elöl a szemöldököd...és utána kicsi és megint nagy...vékonyabbra kéne szedni ott elöl is...vagy nem kéne ilyen vékonynak lennie középen

saját magadnak szeded vagy kozmetikus??

egyébként annyira nem gáz...


elöl= az orrod felöli résznél

[link]


de csak szerintem azért mert fura szemszögből van fényképezve...szóval szerintem nincs javítani való rajta...a szád meg tényleg furán áll...

2011. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem inkább az a nevetséges hogy ti a kákán is csomót kerestek-.- nyílván azért ezt a képet rakta fel, mert ezen látszik a legjobban a szemöldöke. Ki a rák kérdezte hogy hogy tartja a száját?-.- Istenem-.-.. Szerintem csak féltékenyek mert szép lány lehetsz!:) Még így kisatírozott szemekkel is ezt gondolom.:D
2011. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!