Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenek a szemeim...

Szerintetek milyenek a szemeim? (kép)

Figyelt kérdés
A szemeimre és a szemöldökömre gondolok... [link]
2011. febr. 20. 17:11
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Utolsó: Elb*szott vonal? Hát nem azért, de egyáltalán nem egyenes, és nem is vékony, de mindegy! Azt azért megírhattad volna hogy ki vagy, mi vagy!
2011. febr. 22. 18:43
 22/35 A kérdező kommentje:

18:30!

Mit jelent neked egy szép szem egy szép szemöldökel? Linkelj már képet, mert marha kíváncsi vagyok! Lehet ezen a képen nem látszik, de van íve a szemöldökömnek, ha ennél nagyobb lenne, az már tényleg olyan lenne, mint egy fordított U betű.

2011. febr. 22. 18:47
 23/35 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, hogy milyennek tartom a szemed. Én írtam először hogy nem szép. Erre máris jössz azzal, hogy milyen már hogy névtelenül írok egy névtelen oldalon. És még példát is szeretnél. Nem járja ez így, kisasszony. Szörnyű életed lesz, ha mindig magadra veszed a kritikát.
2011. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Vagy te tényleg azt vártad el hogy mindenkinek tetsszen?:)))))
2011. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

[link]


Szép szem, szép szemöldök. Gyorsan találtam:Dfffffffffffffff

2011. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Nem tartom a legszebbnek, de csúnyának sem! Nem a nevedre vagyok kíváncsi, hanem hogy nő, vagy férfi vagy és korra is. Az "undorító" szón húztam fel magamat, ha ez a szemöldök undorító, akkor milyen az első oldalon belinkelt szerinted?
2011. febr. 22. 18:54
 27/35 A kérdező kommentje:
Na nekem meg ez nem tetszik:)
2011. febr. 22. 18:56
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Látod? Különbözőek vagyunk. Nekem a nőies, vastagabb, formás, rövidebb, a vége felé vékonyabb(tehát nem az egész ugyanolyan vastagságú)szemöldökök jönnek be. Amik egyáltalán nem tűnnek rajzoltnak. Neked a hosszú, vékony szemöldök jön be.

A szemet illetően, nekem nem tetszik a barna szem. Egyáltalán nem. Sosem tetszett. Túl gyakori. Lehet, hogy "boci szem", de nekem egyáltalán nem jön be. Sajnos a barnán kívül az összes szem tetszik, mert azokban már valami különleges csak van, hiszen nagyon ritka a két egyforma színű például zöld szem. Elnézést ha megbántottalak, őszinteségi rohamom van.

13/l

2011. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Szépek
2011. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nem ´bántottál meg, arról nem tehetek, hogy barna szemem van, de hogy miért látjátok a szemöldökömet vékonynak meg egyenesnek azt nem tudom!
2011. febr. 22. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!