Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a bokámra valahova csinálta...

Ha a bokámra valahova csináltatnék tetoválást, az gáz lenne?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Kb 1cm-es szivet szeretnék...
2009. febr. 13. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a szív nem jönne be, de a bokádra vmi nonfiguratív az tetszik. Én is fogok ha minden igaz.

Amúgy gondolj bele, csináltatsz most egy szívet ilyen fiatalon, és mondjuk 20év múlva már nevetségesnek fogod tartani. Persze nem biztos, csak mondom, hogy gondold végig jól!

2009. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szívet tetováltass a bokádra.Nagyon szépen kihangsúlyozzák a bokát azok a tetkok ami a bokalánchoz hasonloak.Egy kicsi szín kombinácioval még mutatosabbá teheted.
2009. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól nézne ki.Nekem a szív is bejönne.
2009. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

De direkt írtam, h kb 1cm-est szeretnék, nem akarok nagyot, h ha véletlen meg is bánnám ne legyen nagy... értitek...

meg ha idősebb leszek ne legyen gáz sem...

ha nem szivet, akkor mit ajánlanátok ami kicsi... ? :)

2009. febr. 13. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
De az 1 centis szívnek mi az értelme?Mások csak egy fekete foltot fognak látni,csak te fogod tudni hogy az ott egy szív.Szerintem is inkább valami nonfigurativ motivumot csináltass
2009. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csináltass valami modern szíes mintát. Egy kis szív már most is elavultnak számít. Manapság senki nem tetováltat ilyet magára. Úgy pedig ne indulj neki, hogy meg fogod bánna! Miért bánnád? Szerintem nagyon menő lenne egy bokalánc utánzat tetoválás, rajta egy piros szív medállal. Szalonban meg is tervezik.
2009. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) Még meggondolom... :)
2009. febr. 14. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
HÁt igen, a szív az ultragáz, a nonfi az meg leginkább semmilyen. ÉN már sok nonfit terveztem, mindig nagyon jól sikerülnek, de ezekből 12 egy tucat. Tömegtermék. Szerintem inkább valami egyedi mintát terveztess, ami közel áll hozzád, és hozzád tartozik, és nem akarok levakarni fél év múlva.
2009. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!