Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a műkörömről?

Mit gondoltok a műkörömről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Divatban van még? Mennyire számít "trendinek"?
2011. febr. 19. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem még sohasem volt műkörmöm. Hát, gondolkoztam már rajta viszont macerás. Még az RTLen néztem a Trendmániába hogy csinálták a műkörmöt, vannak olyan műkörmök amik tényleg szépek, és nem is túl hosszúk és kilehet alakítani formáját is. De azt hallottam hogy elvékonyítja az alatta levő köröm részt. Keresztapum lányának volt műkörme és most erősítő lakkal keni mert a körme elvékonyodott.
2011. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy műköröm imádó, akkor elmegy ha francia és nem túl hosszú :) bár azt az ember körömlakkal is meg tudja magának csinálni igazából
2011. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Hát, nem azért, de még mindig nem értem, hogy ilyen ocsmányságokra hogy képesek a nők pénzt kiadni...

Gusztustalan az összes műköröm, az egészen egyszerűtől a túlcsicsázott izékig mind.

Főleg akkor mikor elkezd lenőni, és a nő összes ujján kis domb jelzi, hol kezdődik a műkarma!

Ez a mennyire számít trendidek, meg megint csak egy élő példa arra, hogy az ember nem maga miatt, hanem mások miatt csinálja azt, amit... Szánalom...


28/F

2011. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem elég gyakran van műkörmöm, általában fél évig van, aztán megunom és fél év szünet, addig én lakkozgatom a körmöm. Most épp nagyon rövid kocka körmöm van, fehér franciával, de volt már teljes hosszú hegyes körmöm is mindenféle díszekkel. Kaptam rá hideget-meleget, de nekem az is tetszett. A férfiak nem tudom miért hiszik azt, hogy ha nekik nem tetszik, akkor a nőnek már szinte bűn körmöt rakatni. Nem mindent azért csinálunk, hogy nektek tetsszen, nekünk is lehet saját véleményünk erről. Az én álláspontom pedig az, hogy minden műköröm lehet szép, ha megfelelő stílussal van párosítva. Szerintem a műköröm kevésbé macerás, mint az, hogy 2-3 naponta lakkozgassuk a körmünket, mert ugye nem csak a műköröm igénytelen, hanem az is, ha egy picit meg van kopva a körömlakk. Mindenki saját maga döntse el, hogy mit szeret, és mit nem. Nekem soha nem származott még hátrányom műköröm miatt egy pasinál sem.


19/L

2011. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha a nőnek az ajtó és a fal között maradt volna az ujja. Természetellenes, és furcsa. Mintha egy kinövés lenne az ujjai végén.
2011. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem mindent azért csinálunk, hogy nektek tetsszen, nekünk is lehet saját véleményünk erről."


Ja, azért van az, hogy kikéritek a véleményünket, és ha azt mondjuk "ronda" vagy "nem tetszik", akkor megsértődtök...


28/F

2011. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy a körömlakk is egy fölös dolog...


Megint a 28/F

2011. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:D:D 28/F lájkollak :D:D
2011. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi, Borsó! :D


Visszatérve a egész köröm dologra: egy nő keze akkor is nagyon szép tud lenni, ha a körme rövidre van vágva, és szépen le van... Mi az a szó? Reszelve?

Főleg, hogy akkor nem zavarja semmi közben!

Nem is értem... Felteszik a műkarmot, ha az nincs, akkor belakkozzák, és sír a szájuk, ha lejön, mert "kezdhetik elölről". Fél napot eltökölnek, hogy rendesen megszáradjon, közben nem csinálhatnak semmit, pedig dolguk az lenne! Ezt nem azért mondom, mert csak a nő végezheti a házimunkát, de engem kiborított, amikor a volt barátnőm fél napig a kezeit legyezgetve mászkált, és semmihez nem mert hozzányúlni.

Amikor meg műkörömmel virított, volt hogy szendvicskészítés közben belevágott, akkor meg elkezdett hisztizni, hogy 7000 Ft-ba került.

Nem is bírtam sokáig elviselni a csajt, mert szépség ide vagy oda, józan ész sehol...

2011. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj 08:41, de mit képzelsz magadról? Attól hogy valakinek műkörme van még nem lesz tőle buta. És igenis vannak szép körmök, és attól h a 10000 pasi közül NEKED nem tetszik attól még másnak ugyanúgy lesz körme ha szeretne. Nem kéne általánosítani, mert lehet hogy másnak tetszik...
2011. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!