Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Hülyeség?

Figyelt kérdés

x)

Szóval mindig kiengedve hordom az uncsi, hosszú hajam. Már 6 éve xD :D

És most olyat kezdtem el venni/csinálni, hogy egy hullámcsat, min van valami kis dísz :D


Itt van egy kép. Sokféle van, de most csak a pillangósokkal tudtam szolgálni. A kék köveset vettem, a másikat csináltam.


[link]



Butaság? :S


13/L


Ja, és ha tetszik, akkor milyet csináljak még? :D


2011. febr. 16. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés a butaság, nem a csat.
2011. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 NanaLinkin ***** válasza:
nagyon aranyos csatok.:)
2011. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elsőnek: Tudom, hogy elég butaság. :) De ha szerinted a csat nem az, akkor adhattál volna valami tippet, hogy milyet csináljak :D


Másodiknak: Köszi! :D

2011. febr. 16. 14:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jópofa ötlet! Csinálj delfineset:) mert azokat imádom:) Meg olyat amit végig raksz kis kövekkel, az meg elegáns.
2011. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos ötlet,és van akinek jól is áll..Egyébként nyugodtan csinálj,és hordj ilyeneket..Elmondom neked,hogy Angliában zsákszámra és fillérekért kapsz ehhez hasonló csatokat mert itt a fiatalok körében nagy divat hordani(sőt az idősebb generáció is hord ilyen csatokat,még nekem is van :)) Gondolj bele itt a virágoktól kezdve a delfinesig mindet hordanak a hajukban
2011. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Óó, köszönöm! :D
2011. febr. 16. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogy butaság!

Ha tetszik neked, viselj bátran ilyen csatokat!:)

2011. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

fogok is! :D

Csak kíváncsi voltam a véleményetekre ;)

2011. febr. 16. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:

nem kell angliáig menned, itt is kapsz zsákszámra, fillérekért. XD

Ha jól áll, használd, a többségnek nem áll jól, ez viszont tény. Azért valami fazont vágass szerintem.

Kislány vagy még, szóval teljesen jó, két év múlva valószínűleg cikinek tartod majd, sebaj, akármit csinálsz, így leszel vele.

Vegyél gyümiseket, van csomó féle, legalábbis ha nem is hullámcsat, csitcsatot láttam sokat már.

2011. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Azért szeretem a hullámcsatot, mert az fekete, és meg sem látszik a hajamban :) Csak mintha ott lenne valami kis dísz :D

2011. febr. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!