Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Min lehet legtöbbet változtatn...

Min lehet legtöbbet változtatni külső szempontjából?

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok, és eléggé csúnyácskának érzem magam. SOk lány mondta már, hogy cuki meg hasonlót, de ez mind negatív bók.

Megakarok változni. Mit lehet tenni, reménytelen eset vagyok.


17F


2011. febr. 7. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
280e ft körül van a lézeres szem műtét gyüjtsél rá én is azt teszem.
2011. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress valami olyan szemüveget ami jól áll neked és divatosnak is mondható de nem rugaszkodik el nagyon a stílusodtól. A többit így nem lehet megmondani, testalkat a lényeg meg a kisugárzás, illetve egy átlag szinten divatos öltözködés és ápoltság.

Jah és az hogy cuki meg aranyos kb egyenlő a "jó barát vagy" jelzővel.

2011. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
annyi pénzért már rendes szemüveget veszel normális ruhákat sőt még egy kis test építésre is futja. A szemüveg nem negatív tényező ha csak nem a kombináció rossz.
2011. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szemüveg önmagában nem gáz, de nagyon fontos, hogy milyet hordasz. Nem mindegy, hogy olyat, amilyet a 80 éves bácsik viselnek, vagy divatosat, fiatalosat.


Szóval először is keress egy arcodhoz illő szemüvegkeretet.


Ha problémás, pattanásos a bőröd, kezeltesd. Menj el bőrgyógyászhoz.

Vágass új frizurát, ha a mostani hajad nem tetszik.

Vegyél új, férfiasabb ruhákat.

És kezdj el edzeni. Nagyon-nagyon sokat tud dobni egy pasin a kidolgozott, izmosabb test. Úgyhogy én erre mennék rá.

2011. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak: vicces, divatos szemüveg, most az SZTK-keret a divat az pontosan olyan amilyet a 80 éves bácsikák hordanak:-) (nagypapámnak is van)

Ha nem szereted szemüveget, akkor viselj kontaktlencsét, egy új frizura egy fiún is sokat dob, elkezdhetsz sportolni, ha még nem tetted, mert a belsőt és külsőt is építi, és ez a lányoknak bejön. Ha vannak lány barátaid, akkor kérd meg őket, lássanak el öltözködési tippekkel, menjetek el vásárolni.

(már ilyen olcsó a szemműtét?!, amikor meg akartam csináltatni fél milla volt kb.)

2011. febr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!