Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, ha valaki kontaktlencséve...

Gáz, ha valaki kontaktlencsével megváltoztatja a szemszínét?

Figyelt kérdés
Barna a szemem, de kipróbálnám, hogy milyen lenne kék szemmel élni:D
2011. febr. 6. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?Nem 100% amit most írok,de valahonnan úgy hallottam,hogy nem minden szín fed minden színt azaz pl egy sötét szemet nem lehet világosszürkére változtatni.De ez nem biztos,lehet,hogy hülyeség,de én is akarok venni és mintha egy netes oldalról ezt szűrtem volna le :)
2011. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Okos dolog lenne a szemedre feleslegesen bármit tenni!
2011. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem,minek kell itt egyeseknek állandóan az észt osztani.Ha neki ez tetszik,akkor csinálja.Ha nem tudsz érdemben hozzászólni,csak magadat minősíted.Te is nagyon okos lehetsz...
2011. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-nak: Lehet, hogy amúgy is van kontaktlencséje, és így próbálná ki a színeset... ekkor nem felesleges.

Szerintem ha sötétről hirtelen világosra váltasz, az nem olyan fura? Nem tudom... Amúgy nekem zöldeskék a szemem, és én is szívesen kékíteném kicsit, csak egy kicsit...

De nem hiszem, hogy gáz lenne. :)

2011. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Technikailag lehetséges, láttam egy csajt, barna szeme volt amúgy, és nagyon jégkék kontaklencsét tett be. Csak elhagyta a felét, szóval brutálisan nézett ki felemás szemmel. Mint egy husky.

Viszont drága mulattság. Nekem szemüvegem van. Én is néztem, de nagyon drága.

2011. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz. Elég nagy becsapásnak tartom, mivel a szemszín nagyon meghatározza egy arc karakterét.


Volt egy csoporttársam fősulin, akinek barna szeme volt és kék kontaktlencsét hordott. A kék jobban állt neki, de szerintem illúzióromboló, hogy valakinek így tetszel meg, az első közös éjszakánál pedig kiderül, hogy nem is az az eredeti szemszíned.


Úgyhogy én nem tenném, de nem másoknak kell eldöntenie ezt. Amúgy az is igaz, hogy nem minden barnára lehet kéket tenni, mert átüthet az eredeti szemszíned.

2011. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én olyannak gondolom ezt, mint a push-up melltartót.

Szerintem is becsapás, és önmagad szebbnek láttatása. De végül is a smink is ilyen.

Szerintem akkor semmi baj nincs vele, ha nem állandóan hordod, és nem akarod másokkal elhitetni, hogy az az eredeti szemszíned.

Pl volt egy barátnőm, eredetileg sötétbarna szeme van, és élénk kék kontaktlencsét hord. Ez eddig oké, de én már konkrétan 4 éve nem láttam az eredeti szemszínével, és mindenkinek azt hazudja, hogy az a kék neki az eredeti, és persze mindenki rácsodálkozik, hogy "ááhh, de szép éléénk színű". Na ez szerintem szánalmas. Főleg, hogy a barátja is csak hónapok után tudta meg az igazat, ráadásul véletlenül.

Ennyire a végletekig szerintem nem szabad eljutni.

Ha néha más szemszínnel jelennél meg, azzal sztem nincs semmi gond:)

2011. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokaz:)

Épp ezek az ellenérvek tartanak vissza egyébként, amiket felsoroltatokxD

Én nem akarok másokat megtéveszteni, csak ki szeretném próbálni, hogy milyen.

Mondjuk ha valakivel megismerkedék, megkedvelne, aztán mondjuk 3 hét után kiderülne, hogy más a szemszínem, és ez annyira zavarná, mert "mást gondolt rólam", az mehet is a búsba. Mert azért ez nem váló ok:D

De majd még meggondolom:)

2011. febr. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!