Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézik le azokat akiknek...

Miért nézik le azokat akiknek (természetes) nagy mellük van?

Figyelt kérdés
Azt megértem h akinek mű miért piszkálják, bár sztem őket se kéne, de egy természetest miért??? meg akkor ott vannak a molettek, őket is miért bántják? ennyire irigyek lennének?? (én most kifejezetten a vékony testalkatu nagy mellüekre gondolok)
2011. febr. 4. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát persze,hogy irigyek,miért mit hittél?
2011. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten vékony testalkatú nagy mellű vagyok és eddig nem volt rá panasz. Lehet, hogy a nagy lógó mellűekre gondolnak. Na az tényleg nem szép.
2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem aztán mindegy kinek milyen melle van .egészségére.

Nem vagyok irigy, mert nem foglalkozok a női mellekkel:D Az egyik ilyen, a másik olyan. Ilyen a természet.

A molett alkatúak pedig szerintem kifejezetten szépek.

Én csak magammal nem tudok megbarátkozni, és ilyenkor nem azt a hölgyet nézem le akinek dús keblei vannak, hanem magamat nézem le szó szerint, hogy hogy lehet az , hogy 18 éves létemre nincs semmi mellem- ennyire rossz lennék(?):D De attól még nem fogom lenézni a másikat, mert ő ezt kapta. Én is kaphattam volna, de velem rendesen elbánt a természet.:DD

2011. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg azokkal nem kell foglakozni különösebben, akik lenéznek. Az ilyen emberek mind primitívek.
2011. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, én sose bántok senkit ilyen miatt. De szerintem nagyon rossz lehet nagymellűnek lenni, én örülök neki, hogy nekem csak ilyen kicsi van...
2011. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad a bőrödben, ennyi a lényeg!
2011. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly tetettem plasztikáztattam. Nem a méret miatt,mert azzal megvoltam elégedve.Hanem azt akartam,hogy melltartó nélkül is szép formás alakja legyen.Persze voltak az egyetemen kortársaim akik rosszemmel néztek rám emiatt,be is szóltak,de én csak annyit mondtam,hogy " ha megtehettem ,miért ne?". Örülök,hogy akkor belevágtam az egészbe,hiszen most már jobb az önbizalmam is,és tökéletesek a melleim.Az irigykedők meg tesznek róla,hogy tudjam,hogy szépek a melleim. ;)
2011. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj javítom,ne haragudjatok közben telefonoztam és rosszul fogalmaztam. Na először azt akartam írni,hogy *tetettem bele implantátumot.Aztán az lett belőle,hogy *plasztikáztattam.:)
2011. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Irigység...nekem kicsi nagyon, irigy is vagyok azokra akiknek természetes és szép, és van is...de ezért nem szólok meg senkit! Nem sajnálom senkitől a természet ajándékát. Csak szomorú vagyok, hogy nekem nem jutott belőle.
2011. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom irigység, de azért azt hozzá kell tenni, hogy nem minden nagy mell szép, sokszor meg vannak ereszkedve, ami nem vonzó.

A moletteket pedig biztos, hogy nem irigységből nézik le.

2011. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!