Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a szolizásról,...

Mit kell tudni a szolizásról, ha jövő héten megyek először?

Figyelt kérdés

mennyi időre érdemes menni,ha elég fehér a bőröm, álló- vagy fekvőbe, hoy működik a fizetés? valami zsetonos rendszerről tudok. Le kell vetkőzni teljesen, van erre egy külön helyiség? Bugyi+melltartóban, vagy leveszitek azokat is?

Köszönöm, és elnézést hogy ennyire butának tűnök. ja a célom egy szép napbarnította bőr, nem szeretném túlzásba vinni!

20L


2011. jan. 30. 17:28
 1/2 viviee válasza:
hello!! igazából én csak arra tudom a választ h ha elég fehér a bőröd és amugyis csak először mész zsoliba a leggyengébb és a legrövidebb időre menj szoliba a legrövidebb idő azthiszem 5perc...remélem segíthettem szia:)
2011. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

külön kis helyiség van, ahol le kell vetkőzni-amennyire akarsz, én nagyon vékony, "spagetti pántos" bugyiban szoktam- onnan tudsz belépni-feküdni a szoliba


én személy szerint jobban szeretem az állót, kényelmesebb, nem izzadsz bele, stb. ráadásul majd ha több időre mész (pl. 20 perc),még forgolódni is kell benne

az állóban felül van két fém kis karika, amiket fognod kell, hogy az oldalad is barnuljon.nekem ez az első alkalommal fel sem tűnt:)


szóval én az állót javaslom


20Ł

2011. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!