Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi jön be a fiúknak egy...

Mi jön be a fiúknak egy lányon? Szemszín? Orrforma? Magasság? Stb. persze tudom. Ez egyén kérdése mindnekinek más és más az ideálja, de csak úgy általánosságban, kiváncsi vagyok pár válszra.

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Így külön egy-egy dolog nincs ami tetszik. Ha csak kinézetre kell osztályozni valakit, akkoris az összhang ami számít.
2009. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen van akiknek a szőkék jönnek be vannak akiknek meg a kék szemű,pisze orrú csajok.De ezt igy nem lehet megmondani még általánosságban sem mert tényleg mindenkinek más.Szerintem is az összhatás a fontos meg hogy ápolt legyen.
2009. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az összhang számít, de ha a kérdésre válaszolok, akkor nekem leginkább a mediterrán jön be: fekete haj, sötét szem, barna bőr, legyen nálam alacsonyabb(150-170 között).

De persze az északi típust is nagyon szeretem:P

2009. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

szerintem ez egy nagyon érdekes dolog. tényleg az összhang számít, a belsővel együtt. de azért szerintem mindenkinek megvan az a típus, ami nagyon bejön. én például így vagyok a szőke hajú, kék szemű fiúkkal. mindig megnézem őket.

bocsi, hogy válaszoltam és lány vagyok.

2009. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lányok kommentjeit is várom
2009. febr. 8. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én egy vékony pasi vagyok. nekem az jön be ha a külsőről van szó, ha a lány kicsit kövérke, vagy túlsúlyos. ez komoly. de lényeg a "kisugárzás".
2009. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zümy ***** válasza:
..ohh..ezen meglepődtem..kövérke vagy túlsúlyos..am énish duci vok:).:D:D...de tökjó:).. igen a kisugárzás a márvadó:)
2009. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zümy ***** válasza:
mérvadó:)
2009. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!