Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Linkelnétek nekem olyan derék...

Linkelnétek nekem olyan derék tetoválásokról képeket, amibe?

Figyelt kérdés
Derekamra szeretnék tetoválást, (mondjuk nonfiguratív), amiben elférne egy dátum. Amiket én nézegettem, nem találtam hasonlót. Tudnátok mutatni ilyeneket?
2011. jan. 24. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
keress rá közismertebb nevére: ribancrendszám.
2011. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék, ha ribancrendszám kéne, találtam volna. Azt hiszem, én érthetően leírtam, hogy mit szeretnék...
2011. jan. 24. 16:13
 3/13 anonim ***** válasza:
A dátumot a mintába bele szeretnék vagy mellette,alatta,felette?
2011. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szeretnéd*
2011. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A mintába szeretném.
2011. jan. 24. 17:50
 6/13 anonim ***** válasza:
a deréktetoválás ribancrendszám, sajnálom :D :D
2011. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egy deréktetoválás, aminek nincs jelentése, csak divatból van, az esetleg.

Megértettem az álláspontod egyszer is, segíteni nem tudtál, a kérdésre sem válaszoltál, úgyhogy szeretném, ha nem írnál ide többet!

2011. jan. 24. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,ha neked tetszik,szerintem él-hal az olyan"ribancokért"titokban:DP
2011. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Soha nem láttam még olyat amikor egy nonfiguratív mintába volt beletetoválva egy dátum...

de mondjuk

[link]


egy ilyen tetkóba lehet nem lenne gáz ha ott a középső üres részen (ami olyan mint egy vízcsepp) abba lenne bele tetoválva a dátum

mert mondjuk egy lepke szárnyba,rózsába idiótán nézne ki szerintem...még mondjuk egy szívecskébe vagy csillagba tudom elképzelni...de próbálj meg tetkósoktól mintát kérni hogy hogyan tudná megcsinálni...érdeklődj utána...

2011. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ilyesmire gondoltam én is, hogy ahogy a minta keresztezésében létrejön egy "metszet", és oda bele:-)

Majd körül kérdezgetek.

És köszi.

2011. jan. 24. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!