Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem van öblítőszaga...

Csak szerintem van öblítőszaga a Nina Ricci: Nina parfümnek?

Figyelt kérdés
Eleinte egész jó illata van, de 1-2 óra után átvált olyan... túl erőltetett szagra, nagyon nem jó, olyan, mintha öblítővel vagy szappanos vízzel lennék leöntve, semmi gyümölcs vagy virág illat.
2011. jan. 24. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Ugye???:D

Én nem először éreztem ezt az osztályba meg is jegyeztem, hogy kinek van ilyen öblítőillata? erre mondják, hogy ez a parfüm...kicsit égő volt neki:D

2011. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
uhh :S hát megértem... de azért elég ciki lehetett neki :/ rajtam is ilyen sajnos
2011. jan. 24. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig milyen boros ára van!:(
2011. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyira dicsérték, egyszer szagoltam, akkor nekem is tetszett, erre megvettem, magamrafújtam, és... megbántam...
2011. jan. 24. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Rajtam nagyon jó illata van
2011. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem mellette Christina Aquilera: By Night van, de a kettőt össze sem lehet hasonlítani, a By Night egy isteni illat, ezzel szemben... :/
2011. jan. 24. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Képzeld, tudom milyen egy jó illat :|

Pff..

2011. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy nem tudod. :D Nem kéne egyszerre magadra venni, amihez semmi közöd. -.-'
2011. jan. 24. 14:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem jobban bejön, mint ezek a sztárneves pancsolmányok, amiknek a fele piaci szinten van. :/ Amit említettél, konkrétan nem tudom, meg amúgy is, kinek mi, a legjobban azért mégiscsak a pink sugart rühellem, sztem semmi elegancia nincs benne és nagyon tömeg lett... :D

Nina... kedvencek között, csak baromi drága és ahhoz képest nem elég tartós. :(

2011. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
magamon nem tetszik az illat, de az egyik barátnőmnek van ilyen, ezért szeretem, mert rá emlékeztet.
2011. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!