Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények a belvárosi Dark...

Vélemények a belvárosi Dark Art Tattoo szalonról?

Figyelt kérdés
Kb milyen árakon dolgoznak?
2011. jan. 23. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválást 15000-től csinálnak, piercingeket hozott ékszerrel (vagyis csak szúrás) 2000-től. (orr 2000, köldök 3000, stb.)

Én nagyon ajánlom őket, 3x szúrattam náluk, van ismerősöm, aki csináltatott náluk tetoválást, minden rendben volt, és nagyon közvetlenek, jófejek (már ha még ugyanaz a banda van ott, akik akkor:-D)

2011. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor tehát elég borsos áron dolgoznak... viszont nagyon tetszenek a munkáik, szóval szerintem majd mindenképp benézek hozzájuk konzultálni :)
2011. jan. 23. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Igen, a tetoválások árát én is sokalltam, így az Invivcusban csináltattam, 5000 Ft az órabérük, Újpesten vannak, elég jó hely az is:-)

2011. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az Invictus-t ismerem, én is ott csináltattam az első tetoválásomat. Ők is nagyon ügyesek, mondjuk pont a náluk készült tetoválásomat szeretném kicsit feljavíttatni...

Dark Art-ban adnak érzéstelenítőt piercing szúrásnál?

2011. jan. 24. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, akkor nem mondtam semmit:-D

Igen, adnak érzéstelenítőt:-)

2011. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Te kinél varrattál egyébként az Invictus-ban?

2011. jan. 24. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Csabinál.
2011. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon- nagyon tetszenek a Dark Art-osok munkái, ha még 1X tetováltatni fogok valamilyen komplexebb mintát, biztos hozzájuk megyek majd. Árban elég drágák, de szerintem inkább megéri kicsit többet fizetni, mint később egy olcsóbb tetoválást javíttatgatni.
2011. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most magasztaljam őket az egekig? Nem fogom, mert zseniálisak, és nem mellesleg nagyon jó arcok. Csak pozitív emlékeim vannak.

Mentem tragusért, és belépek, Nirvana szól, surrognak a gépek, tök jó a feeling, iszonyú jó festmények vannak kirakva, mindeki szét van varrva, állati jó hely, nagyon kedvesek. Zsoltiék kicsit zorallok, Pöti(a piercinger srác)meg eszméletlen kedves, még poénkodott is, miközben átszúrta a fülporcot. :)

Ilyen múlttal nyilván nem dolgozhatnak olcsón. Tetkó eltávolítást is vállalnak, azt hiszem, és mostanában jelent meg a Ta2 Független tetováló Magazin is, itt lehet kapni.

2012. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!