Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit értetek az alatt, hogy...

Mit értetek az alatt, hogy valakinek KARAKTERES az arca?

Figyelt kérdés
fiúk, lányok kinek mitől (miért karakteres egy arc??):)
2011. jan. 15. 22:56
 1/8 anonim válasza:
71%
Ez általában egy euphemizáló jelző arra, hogy az illető kissé... Hm. Érdekes arcszerkezettel rendelkezik.
2011. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Pl. ez a koma:


[link]

2011. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. azt mondta a barátom, hogy nekem karakteres arcom van, nem vagyok tucatlány, ez bennem a szép. Szerintem ez nem sértő, sőt kifejezetten elismerő. Mondjuk sokszor használják kevésbé szép emberekre IS...
2011. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyértelműen pozitív jelző. Ha valaki ronda, akkor arra azt mondom, hogy ronda, nem kell szépíteni a dolgot.


Általában azok a nők/férfiak karakteresebbek akik különlegesebbek, nem találkozol az utcán szembe ugyanazzal az arccal. Pl. egy babaarcú nő nem lehet karakteres, mert általában azokra mondják, akiknek kerekebb fejük van, nagyobb szemeik, pisze orr, dús vagy szív alakú száj. Vagyis hasonlóságot mutatnak több dologban.


Számomra a karakteres arc az egyediséget jelenti.

2011. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami nem annyira szabályos.

Például portrérajzolásnál megtanuljuk, hogy akkor szabályos azt arc, amikor az orrcimpa egy vonalban van a belső szemzuggal, stb.

De ilyen szabályos arcokat unalmas rajzolni és látni.


Ha valakinek karakteres arca van, az csak jó lehet. =)

2011. jan. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én arra mondom, hogy karakteres, akinek olyan arca van, amit nem tudok más arcokhoz hasonlítani. Érdekes, különleges, szép, és ronda is lehet - de aki karakteres, az semmiképpen sem átlagos külsejű.
2011. jan. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a többség egyet ért úgy látom.. :)
2011. jan. 16. 09:53
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

karakteres = kvazimodo

ez olyan mint amikor azt mondod a csúnya nőre hogy érdekes arca van.


karakteres pl. akkora orrod van, hogy lazán beszippanthatsz egy diót. vagy ilyesmi... olyan az állcsúcsod mint Dolph Lundgrené, de közben tompa a fejed mint Margaret Thatcheré.

2011. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!