Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetkót és hova csinálta...

Milyen tetkót és hova csináltatnátok ha apukátok halála emlékére szeretnétek?

Figyelt kérdés
nem olyat szeretnék ami egyértelmű. (pl az arcképe, vagy egy 'i miss you dad' felirat) hanem valami olyat aminek csak én tudom mi a jelentése vagy kire vonatkozik a felirat (ha felirat).
2011. jan. 7. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én valami olyat csináltatnék,ami jellemző volt rá. Egy mondat,amit gyakran mondogatott neked vagy valami hobbi,amit együtt csináltatok vagy ilyesmi.
2011. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valami amiről ő jut az eszedbe. pl a munkája mi volt? valami olyat ami azt szimbolizálja. vagy valami amit nagyon szeretett, és rá asszociálsz ha meglátod.
2011. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

7 éves korom óta rokkantnyugdíjas volt szóval az eredeti foglalkozása nem mond nekem sokat.

hobbink nem nagyon volt, fekvésen kívül nem sok mindent tudott csinálni...

nincs sok közös jó emlékem vele, úgyértem ahol elmentünk volna valahova vagy csináltunk volna valamit a tv nézésem kívül...

ezért is nem tudom mi lenne a megfelelő motívum a tetkóhoz

2011. jan. 7. 17:47
 4/7 A kérdező kommentje:
most így visszaolvasva ez elég negatívan hangzik, de nagyon szerettem!!!!!
2011. jan. 7. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem két kéz szép lenne, egy idősebb, és egy fiatalabb:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


én ilyesmire gondolnék...de keresgélj, sok ilyen kép van, ezek csak minták

2011. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs valamilyen allat,vagy targy,vagy barmi amirol mindeg o jut az eszedbe?Peldaul nekem a galambokrol mindeg a nagyapam jut eszembe,ezert egyszer szeretnek egy apro galambot magamra varratni.
2011. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 o.w.a. válasza:
Szerintem ne Apukád halála emlékére, hanem ÉLETE emlékére csináltass tetkót, ami lehet akár egy apró játékszer (pl.:búgócsiga, papírsárkány), amivel gyakran játszottatok együtt.
2011. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!