Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lapos a seggem mindig cikiznek...

Lapos a seggem mindig cikiznek mit csináljak?

Figyelt kérdés

segítsetek 13 éves vagyok és barátom is közölte hogy lapaos a seggem és a barátnőim is meg azt is mondták hogy lapos vagyok ami nagyon zavar mert mindenki ez miatt cikiz:S az önbizalmam télleg 0 mit kezdjek magammal?

köszönöm előre is válaszaitokat!!


2011. jan. 4. 21:56
1 2
 1/11 Bigsanyi válasza:
36%
Súrold fogkefével, mivel a szád már elég nagy 13 évesen... :)
2011. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj. Mást nem tudsz tenni. Ajánlom neked rubint réka vagy béres alexandra dvd-it. Ezeket otthon is el tudod végezni. Vannak külön fenék formáló blokkok (20-30 percesek). Ha már edzett vagy, használj lábsúlyokat is a gyakorlatok közben, így még kerekebb lesz a popsid. Remélem segítettem.
2011. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
13évesen még épp hogy kivagy fejlődve uristen milyen tinik vannak.ha 20évesen mondják oké de 13évesen??:O naneee milyen világban élünk?amugy meg ne a barátnőm pofázza nekem hogy milyen a seggem a mellem.pf milyen emberrel vagy te körülvéve??
2011. jan. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem a kőkorszak.Komolyan azok a 20évesek hol élnek akik úgy gondolják,hogy a 13éves lányok homokozzanak meg ilyesmi.Ebben a korban már igenis zavaró,ha valakinek mások szerint nem szép a feneke,arca,melle...Pont ebben a korban csúfolják egymást az emberek.Csinálj tényleg fenékformáló gyakorlatokat.A melled még elkezdhet nőni.Azzal várj még 17-18éves korodig és ha utána is nagyon-nagyon zavar akkor ott a plasztikai sebész.Ma már ilyen korban élünk.4-5év múlva ez már természetes lesz szerintem.
2011. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. túl sovány vagy---próbálj meg hízni

2. lehet genetikailag is ilyen vagy:( (nézd meg anyudat milyen?

3. 13 évesen még bőven alakulni fogsz. Gyerek vagy még.

4. tojd le a többieket.

2011. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Várj egy pár évet :)
2011. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon sovány vagy,akkor szerintem ne hízz,egyszerüen csak sportolj :))

én pl futni szoktam,azaz most 3 napja futok mindennap a barátnőmmel és már a vádlim olyan izmos hogy csak nahh :D

előtte meg mindenem tiszta háj volt

amúgy ha már eleve a testalkatod vékony,annak csak örülhetsz :))

tudod te,egyesek mit megnem adnának egy vékony de kisportolt,formás testért? :D

ne hízz,csak sportolj

és amúgy hamár a barátnőid és a pasid,akiknek elvileg az a dolguk hogy segítsenek,megvédjenek,cikiznek téged,akkor már elég rossz társaságban lehetsz :(( sajnállak :(

13L

2011. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
egyél sok csipszet akkor dakatt leszel és utána foggy egy kicsit azt csáááááá
2012. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Fujd fel,vagy egyél nápolyit!
2015. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hízz!! Ez az egyetlen megoldás erre ha nem hízol nincs minek ott lenni a hátsódon hidd el.

Illetve sportolj hogy megerősödjön.

Ha nagyon vékony vagy tehát tényleg nagyon akkor hízni kell.

Viszont ha nem vagy vészesen vékony és úgy vagy lapos akkor sport.

A barátodnak meg a barátnőidnek meg mondd meg hogy ne csesztessenek ezzel, aki ezt csinálja nem igazi barátnő!!

2020. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!