Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik kellene neked az...

Melyik kellene neked az alábbi nők közül? Vagy undorító az ennyire vékony?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

vagy választanád ezt mint pl:


[link]


2011. jan. 2. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelműen Mariah Carey. Az első két lány már betegesen vékony.
2011. jan. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 JulesM111 válasza:
82%
Mariah Carey. A modell csajok iszonyatosan nőietlenek számomra, mint egy rossz alabástromszobor...
2011. jan. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

talán így még könnyebb eldönteni

[link]

2011. jan. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem mert szinte manapság minden lány vékony akar lenni ennyire....
2011. jan. 2. 07:47
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

én mindig ilyen vézna voltam gyerekként pedig aztán tudok enni, zsíroskenyeret szalonnával, habcsókot képviselőfánkkal stb.

már gömbölyödök így 30 felé, jó kis alakom lett, de sokan piszkálnk még hogy sovány vagyok, engem nem érdekel, más meg nyammogjon a salátán, én legalább tudok egy jót enni, mert genetikailag ilyen típus vagyok. na és.


és én nem így választanék... ha beleszeretnél valamelyik lányba mindegy lenne hogy hogy néz ki, dagadt -e vagy girnyó. akibe szerelmesek vagyunk, szépnek látjuk.


ha csak szexre kell akkor mariah carey ott lehet valami pénzmagra számítani, a modellek sokszor drogosak :-D

2011. jan. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
07:47-nek igaza van. Minek kell állandóan minden nap többször feltenni azt a kérdést, hogy melyik lány tetszik neked, a vékony-e vagy a dagadt? Ha valaki szerelmes lesz akármelyikbe is, akkor úgysem fogja érdekelni, hogy hány kiló!!! Ezt értsétek már meg.
2011. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem ENNYIRE akarnak vékonyak lenni a lányok. az a baj h ha azt halljátok vkitől h vékony akar lenni, vagy ha egy pasi mondja h ő a vékony nőket szereti akkor rögtön az ilyen csajokra asszociáltok, mint ami ide bevan linkelve. pedig nemegészen így van ez. nem csak a kóros vékonyságom meg mariah carey létezik.

itt van pl ez a csaj, ő is vékony, de nem anorex mint amit te linkeltél. akiktől azt hallod h vékonyak akarnak lenni v a vékony csajok jönnek be neki, valszeg az ilyet értik alatta és nem azt amit te linkelsz

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A férfiak szeretik a formákat. Nem találkoztam még olyan pasival, akinek bejönnének az első képen szereplő lányok. Ők már kórosan soványak. A vékony kb. az amit az előttem lévő linkelt. Nincs rajta felesleg, mégis nőies, formás alakja van.


Ezen a képen mariah carey is jól néz ki szerintem.

2011. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!