Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Oriflame rendelést lelehet...

Oriflame rendelést lelehet adni telefonon?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok és az üzlet nagyon messze van tőlem,nem szeretnék elmenni ilyen hidegbe,betegen.A tanácsadónőm telefonszáma nincs meg,mert szétment a mobilom és elveszett minden adat.Tegnap hívtam őket telefonon,a vezetékes számukat,de nem vették fel.A rendelést viszont fontos lenni leadni,mert akkor már jövőhét keddre megkaphatnák a rendelőim a megrendelt termékeke.t(Elvileg),ha jól tudom keddenként érkeznek új termékek az Oriflame-hez.
2010. dec. 30. 10:30
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Én kb. 3-4 éve Oriflame-eztem, akkor le lehetett adni telefonon, a postai megrendelőn akkoriban rajta volt a telefonszám, egy üzenetrögzítőre kellett felmondani a termékek számát, meg a nevet, kódszámodat, meg azt hiszem a neten, meg faxon is lehetett rendelni. Én legtöbbször faxon rendeltem az adott formanyomtatványon.

Most néztem meg a telcsim, még benne van a rendelős tel.szám :D 06-1/450-3939 volt akkor.

Remélem segítettem.

2010. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
El sem tudod képzelni,mennyit segítettél,nagyon szépen köszönöm!Meg is próbálom mindjárt,remélem még érvényes a szám.Mikorra jöttek meg neked a megrendelt termékek így?
2010. dec. 30. 10:45
 3/8 anonim válasza:
Hozzánk szerdánként hozták az Ori-központba, ha pénteken leadtam, jövő hét szerdára megjött. Ja, és ha vannak függőben lévő termékeid, és kéred, azt is mondani kell, felsorolni nem kell, csak hogy azokat is kéred, a faxra meg rá kell írni.
2010. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Meg azt is meg kellett adni, hogy hova kéred a csomagot.
2010. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem találom sehol a kódszámom:(.Leírtam egy papírra is,de nem találom,valamint az e-mailjem között sincs.Lehet új kódszámot kérvényezni?
2010. dec. 30. 11:20
 6/8 anonim válasza:
Biztos lehet,nem tudom pontosan, de az szerintem sok idő, meg ahhoz biztos el kell menned valahová, ahol el lehet intézni. Nincs meg egy régi megrendelésed, vagy valami levél, vagy hasonló?
2010. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Interneten még sosem rendeltem,csak bementem az üzletbe és úgy rendeztem a dolgokat.Ott sosem kértek eddig kódszámot.Akkor lehet mégis be kell mennem:(.Köszönöm még egyszer a segítséget!!
2010. dec. 30. 11:30
 8/8 anonim válasza:
Nem biztos, hogy most is úgy van, 3-4 éve meg kellett adni. Az üzletet esetleg nem tudod felhívni? Hátha ők tudnak segíteni, vagy általuk meg tudnád oldani telefonon. Sok sikert hozzá!
2010. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!