Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy nem...

Voltatok már úgy, hogy nem mertetek fotót készíttetni magatokról, annyira csúnyának láttátok magatokat?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem kamaszéveit taposó kamaszlány vagyok, hanem hamarosan egy babának életet adó kismama; karácsonykor készített a párom rólam pár fotót, de elképesztő kövérnek látom magam rajtuk.

feles súly van rajtam bőven, mégis elszörnyedtem magamon, mert soha nem néztem még így ki.

:(

Szeretném, ha csak kulturált válaszokat kapnék.

Köszi.


2010. dec. 27. 08:19
 1/9 A kérdező kommentje:

Apropó!

Nem a nagy hasam végett látom magam kövérnek, hanem úgy egyáltalán.

2010. dec. 27. 08:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Terhesség idején teljesen normális, hogy felszed egy nő magára. Igen kevés olyan nő van szerintem, aki fölös súly nélkül megússza. Majd terhesség után leadod, és akkor úgy fogsz kinézni, mint új korodban. :)

A lényeg, hogy a férjed szerintem így is imád (sőt, ismerősöm férje kifejezetten rajongott a terhes felesége kidomborodásáért), és ez tényleg egy természetes folyamat, szóval ne aggódj annyit. :)


Amúgy velem is volt olyan, hogy nem hagytam, hogy fotózzanak, mert aznap pont úgy keltem fel, hogy ronda vagyok. :D

2010. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsére a párom így fogad el, ahogy vagyok, és még így 8 hónaposan ( közel 80 kilósan )is jó a szexuális életünk, ezzel nincs is baj.

Egyébként 75-ről indultam, most vagyok 80, szóval 5 kiló jött fel rám, ebből kb.2 kiló a magzat, szóval ilyen tekintetben nem panaszkodhatok.

:)

2010. dec. 27. 08:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is igy van. Sosem merek képet csinálni magamról. Ha mégis ráveszem magam, akkor is százból egy kép ha tetszik magamról. Mások szerint túl hiú vagyok.
2010. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
persze hogyvolt már igy...:S
2010. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Voltam már úgy. Szörnyen másnapos voltam, az éjszaka folyamán lesírt, lekent sminkkel, hullaszürke arccal, kócos hajjal tükörbenéztem, aztán vágtam egy grimaszt, lefotóztam és feltettem egy közösségi portálra "nem vagyok tökéletes" címmel. :) Már nincs fenn, kéne egy új ilyen kép.

Sosem látom magam szépnek. De ez úgyis csak "tinihiszti"...

17L

2010. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én minden tükörben szépnek látom magam, sőt ha én csinálok magamról képet akkor is, de ha más fényképez le, akkor mindig teljesen összezuhanok, hogy "Egyszerűen nem nézhetek ki így!", tök más az egész arcom, mint amit a tüörben látok, nagyon-nagyon idegesítő. 18/L
2010. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez egyszerű, a fénykép egy "síkot" fényképez le, míg te a két szép szemeddel térben látsz :)


Kedves kérdező, kitartás! Amint meg lesz a baba, biztos hamar ledobod a feljött kilókat, amúgy is azt írtad, hogy nem jött fel olyan sok :)

2010. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
volt hát :D igaz én "kamaszéveit taposó kamaszlány" vagyok...
2010. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!