Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti tízből hány pontot...

Lányok! Ti tízből hány pontot adnátok erre a pasira és mi jut róla eszedbe?

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek, kort is írjatok!


2010. dec. 24. 22:20
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

10/4

21/L

2010. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Üdv Helmet! Kedves amiért benéztél!
2010. dec. 24. 23:00
 23/52 anonim ***** válasza:
Amúgy nem rossz ez a kép, és az öltönyt szokták a lányok kedvelni. Általában tetszeni szokott.
2010. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Egészen mostanáig én is azt hittem.
2010. dec. 24. 23:08
 25/52 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen a fogadtatás, akkor én nem is teszek fel magamról képet. Maradok inkognitóban.

Az is lehet, hogy itt magukat nőnek kiadó manusok kommenteznek, és nem akarják a konkurenciát nagyon felhajtani.

Szerintem aki kommentezik, az küldjön képet is magáról. Akkor a lányokat én majd felül bírálom, és alul értékelem...

2010. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

10/8


nem tudom megmondani, hogy koràbban bejöttél volna e vagy nem, mert nekem a szerelmemen kívül nem tetszik senki, de egyàltalàn nem vagy csúnya és a mosolyod is aranyos :)


17/L

2010. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Helmet! Nem vagyok fotogén. S nehhéz egy olyan közegben "versenyezni" ahhol a retusált képek számítanak normálisnak.
2010. dec. 24. 23:20
 28/52 anonim ***** válasza:

Ugyan miféle csodára várnak itt egyesek, amikor másutt azt mondják, hogy a férfinak csak egy picivel kell szebbnek lenni az ördögnél?

Ha nem jó egy normális kiállású, normális öltönybe felöltözött frissen borotválkozott ember, aki nem kócos, borostás, ápolatlan stb.

Akkor keressék meg a térdig letolt ülepű fordított sapkás figurákat...

Esetleg tedd fel abban a formában a kérdést, hogy ki mit javítana az összhatás érdekében. Hátha a segítő szándék, (ami a válaszadókban azért megvan) erősebbnek bizonyul.

Esetleg tegyél fel más képeket még, más szögből, más beállításban...

2010. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
2010. dec. 24. 23:42
 30/52 anonim ***** válasza:

Részemről ugye....de hát én manus vagyok.

Mondjuk egyenes, nyílt tekintet, ez becsületes emberre vall.

A csajok meg talán már alszanak?

2010. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!