Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik nőnek tetszik legjobban...

Melyik nőnek tetszik legjobban a teste? (képek)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


-ne a fejeket nézzétek,

-írjátok oda h fiú v v lány -e

-és ŐSZINTÉN válaszoljatok, szal ne csak azért mondjátok ezt a kim kardashiant mert az olyan alak "elérhető"...


((sztem az uccsó az tökéletes =) 19/L))


2010. dec. 20. 12:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
51%

amit belinkeltél utólag az túl tökéletes :D

a 4., 5., ami ugyanaz :D az elég átlagos, túlsok baj nincs vele.

az első is jólenne, kisebb mellekkel.

a 3. anorex

a 2. meg túl kispárnás

2010. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

1. Nagyon jó alakja van, de túl nagyok a mellei.

2. Hát...van egy kis felesleg a csípőjén, de nem vészes.

3. Uristeeen.. nagyon sovány.

4. Szerintem Vanessának van a legjobb alakja. Természetes, és szerintem nagyon szép =)

5. Neki is jó alakja van, de nekem is túl műnek tűnik :D


14/L

2010. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

én linkeltem volna egy ilyet is, csak a válaszok miatt.

amúgy azt tetszik, aki neked, és Vanessa


[link]


20Ł

2010. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%

2.!!!


Gyönyörű, nőies és amiket párnáknak hívnak, azok egyáltalán nem azok. Ezektől nő egy nő!


Vanessán mit szerettek? Kis cigólány. Nagyon fiatal még, a teste sem alakult még ki, még olyan kis alaktalan.

2010. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és bár elérném egyszer Kim tökéletes alakját, én lennék a legboldogabb! Minden pasi nyálazna utánam. :) De nekem genetikailag soha nem lehet ilyen szép, kerek csípőm. :(
2010. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
majdnem az összes borzalmas a 4.még a legnormálisabb
2010. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Persze, hogy műnek tűnik a 2+4 kivételével az összes, hiszen ezek profi képek, retussal meg photoshoppal tökéletessé téve... ha a kérdezőnek ez nem esik le, hát elég sajnálatos, hogy egy valóságban nem létező dolgot tart a legszebbnek...:( A 4-es nagyon jó alak, és semmi nincs rajta szépítve, a 2-es pedig a Shape címlapján van, ott nem modellalkatúvá retusálják legalább a beolajozott testű nőket:S bár sztem az olaj is csak Photoshop a többin..
2010. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

nem létező?:

nos itt nincsenek szétretusálva és mégis...:

[link]

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=D5SMQ4yAs3A


[link]

2010. dec. 20. 22:26
 29/38 A kérdező kommentje:

amugymeg kim kardashian oké hogy nagyon szexi, de nem az alakja ..mármint rengeteg nő futkos ilyesmi testtel (csak kisebb seggel) mégsem utánuk fordulnak meg a pasik hanem az 1. és az uccsó "link-csaj" után :/...

nameg kim kardashian egzotikus és nagyon szép arca van ...önmagában ez a test "semmi"

2010. dec. 20. 22:28
 30/38 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon is utánuk fordulnak meg igazán. :D A barátom és a baráti társasági és + az össze pasi, akivel eddig találkoztam. És az a nagy fenék is igen-igen fontos rajta! :)
2010. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!