Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények a sablonos műkörömr...

Vélemények a sablonos műkörömről? Kb mennyi ideig tart még megcsinálják?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szóval akkor az építettre gondolsz?

nekem a körmösöm 1,5 óra alatt megcsinálja, festéssel díszítéssel mindennel együtt. de van, hogy 1 óra alatt is megvan!


én mindenképp az építettet részesítem előnyben, azon belül is a porcelánt! a tippes körmök nagy sz@rok, tudom, mert nagyon sokáig volt. fél éve van kb épített körmöm, és jelentős a különbség! tartósabb sokkal-sokkal.


3 hetente járok töltésre, és gyönyörű szép marad ameddig nem megyek, kivéve, hogy le van nőve!


Mosok, főzök, mosogatok, takarítok vele!

Szóval innen is üzenem azoknak akik: "jájjj tönkre megy a műkörmöm nem csinálok semmit" szóval azoknak üzenem, hogy csak KIFOGÁS:):):)

gyönyörű marad akkor is, ha dolgozol vele. de ha nem marad az, akkor sz@r az illetőnek a körmöse!


egyénként milyet szeretnél kérdező? zseléset, vagy porcit?:)


22L

2010. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

ja meg sokan mondják, hogy az épített köröm veszélyes, mert, ha törik, akkor viszi az igazi körmödet is!

ez sem igaz, mondta a körmösöm, hogy a tippes köröm is ugyanúgy le tépi az igazi körmöt, ha nagyon megütöd, vagy bele akad valamibe!

2010. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én zselésre gondoltam, mert a porcelánt sokan szidják a környezetemben :D
2010. dec. 14. 15:33
 4/7 A kérdező kommentje:
de lehet, hogy tip-zselés lesz vagy csak sima zselé, mert elég szép hosszűak a körmeim
2010. dec. 14. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:

én a tippeset nem ajánlom, mint írtam is:S:S

ha nem szimpatikus a porcelán, akkor csináltass épített zselét, az is szép. csak szerintem a porci erősebb!:)

2010. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tippeset ne csináltass...inkább építettet.évekig tippes körmöm volt, mindig letört, meg felvált, meg macera volt, most épített, és sokkal jobb.nem kell attól parázni, h letörik...
2010. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a álaszokat. Hát nem tudom mi lesz. Nem akarom hogy a saját körmöm nagyon tönkremenjen. Lehet, hogy csak kifesttetem :D
2010. dec. 17. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!