Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen öltözködési/haj stílus...

Milyen öltözködési/haj stílus most a divat?

Figyelt kérdés
Az emok mennek még? Vagy mi most a menő?
2010. dec. 13. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sose voltak emok.

Csak követők..:)

Hát ha nagyon beleakarsz térni tépett haj fiúnak lánynak 1aránt.

Sminkhez nem értek mert srác vagyok.

Répanaci rádbízom mien cipővel stb.

18/F

2010. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nyomorék vagy, ha ennyire nincs saját izlésed.
2010. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hússzú, szögegyenes, barna haj, latex gatya, hoszabb felső, de nem annyira hosszú(szoknyaszerű), hogy takarja a p*csádat, magassarkú csizma (most kb. minden lányon ez van, tisztelet a kivételeknek) vagy csőgatya, egyszerű, de nőies felsővel. Ha lány vagy... ha fiú vagy, akkor nem tudom :D.
2010. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és egyszerű színek... fekete, fehér, szürke ...ennyi.
2010. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nincs olyan h "divat"(amit követni KELL). Az a divatos ha a saját alkatodhoz, stílusodhoz stb. öltözködsz.


De az épp 'felkapott' alapdarabok:

a szürke nagyon megy. Derékig érő nadrágok, hosszú szoknyák továbbra is. Boka fölé érő, magasított talpú fűzős cipők. ugg (persze nm cs ez a rettentő drága márka) [link]

aviator dszeki- [link]

a váll hangsúlyozása.

és folytathatnám. minden szezonnak meg van az őrülete.


Az 'ombre' haj [link]

A rövid 'pixie' haj: [link]


:)

2010. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lassan elterjed ez a girnyó emo-k.. remélem csak kíváncsi vagy nem akarsz te is ilyenné válni és gyarapítani a már meglévő tömeget.. én személy szerint nem azt nézem ki milyen stílust követ hanem alapból milyen a személyisége.. osztálytársam fiú, emo de ennek ellenére nagyon okos, sokat tesz az anyaghoz.. viszont ő egy a néhány kivételből.. ne kövess semmit csak mert "divatnak" érzed x)
2010. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az emo szerintem már lejárt, de mivel még nincs új 'tömegdivat' ezért sokan így járkálnak még.

különösebben nincs divat, viszont az indie újabban egyre jobban hódít. nézelődj ezen az oldalon: [link]

színekből: fekete, szürke, barna, pasztell színek, földszínek

mivel nem tudjuk, hogy fiú vagy lány vagy ezért nagyon nem tudok mondani ruhadarabokat, de azért párat leírok:

lenge, hosszabb fazonú pólók( ezeket szokták betűrni a magasderekű nadrágokba a lányok)

kockás ingek

cső/répanadrág (mai napig divatos)

mellény

ugg csizma (az említett hamisítvány:D)

platformos boka csizma

bakancs

és a kiegészítőkre nagy hansúly


haj: természetes hajszínek és az ombre(felül sötét és lefelé világosabb), újra divatos a hullámos/göndör haj


perpillanat ennyi tudok mondani, de ha valami még eszembe jut, akkor leírom.


remélem segítettem. :)

L/14

2010. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!