Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Extrém külsejű emberek hol,...

Extrém külsejű emberek hol, milyen munkakörben dolgoznak?

Figyelt kérdés

Főleg lányokra vagyok kiváncsi. Pl nekem több piercingem van, rózsaszín a hajam és az öltözködésem, sminkem is extrém kicsit.

Nyilván az ilyet sok munkahelyen nem tolerálják...


2010. dec. 12. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fodrász, tetováló.
2010. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
Didibár, kisállat kereskedésekben (komolyan! én a múltkor megijedtem ott a csajtól :D)
2010. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is rózsaszínhajú vagyok(néha meg fehér)...most még szakközépbe járok ,de szeretnék varrni. : )
2010. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hangszerbolt, könyvesbolt, lehetsz akármilyen művész. Engem az se zavarna, ha a bankban te intéznéd a hitelemet, vagy az orvosom lennél, de a társadalom többsége még nem tart itt. Ne emiatt válassz szakmát, az légy, ami szeretnél. Én szociális munkásnak tanulok, mégis egész alkaros tetoválás van folyamatban, plusz van már pár pc-m és két kicsi tetoválásom is.

21/L

2010. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A 21 éves lány nagyon aranyos jól mondja.

Nem a külsőt kell mérni hanem amit tud az illető.

És vicc h azért nem lehet vki még átlagos körzeti orvos se mert a "betegekbe" rossz érzéseket kelt vérnyomás mérés során stb....:)


Én ugyan srác vagyok de én is ebben a helyzetben vagyok. Muterom azt mondja laza helyeken még mondjuk McDonalds-ban is elnézik a durvább külsőt.


Emiatt ne változz meg énsem fogok. Vmiben majdscak találunk melót :)

18/F

2010. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

egyébként 23 vagyok és egy 3éves kisfiú boldog anyukája :)

Végső soron most fogok úgy "igazából dolgozni" életemben és kiváncsi vagyok, h milyen mértékben tolerálják ezt és hasonló külsővel hol helyezkedtetek ti el :)

(bár lehet nem a legmegfelelőbb témakörbe tettem a kérdésem, de köszi, hogy válaszoltok)

2010. dec. 12. 17:28
 7/13 anonim ***** válasza:
A báttyám jelentkezett a mekibe kiszolgálónak nyári munkára és nem vették fel amiatt mert hosszú haja volt. Egy barátja ezután jelentkezett simán felvették, és mondták hogy minél hamarabb álljon munkába mert nagy a kiszolgáló hiány..
2010. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm, aki férfi, és konkrétan tele van piercinggel a feje, önkormányzatnál dolgozik.
2010. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
néhány helyen a pincérek is simán nézhetnek ki így. istenem, szörnyű, hogy ezen kell gondolkoznunk:/
2010. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én kalauzok láttam már tobb ilyen tetkós piercinges emberkét:D Meg nálunk a kémény seprőnek van még derékig érő haja stb.
2010. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!