Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Optikailag mivel tűnik hosszab...

Optikailag mivel tűnik hosszabnak a köröm? Milyen minta, szín stb? = D

Figyelt kérdés
Ez alatt arra gondolok hogy nekem elég nehezen nől a körmöm,rettentő gyenge hajlítani lehet és könnyen letörik.És amíg nem nől meg,hogyan fessem le úgy,hogy legalább hosszabbnak tűnjön?
2010. dec. 7. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdés elég régi, de azért válaszolok rá :)

Szerintem mindenképpen használj körömerősítőt, illetve ha hosszabbnak akarod mutatni a körmödet, akkor fess rá csíkokat, főleg függőlegeset (vízszinteset ne, az csak tovább "kövéríti"), ez sokat segít (pöttyöket semmiképp sem, mert azok csak gömbölyűbbnek mutatják). Használj világos színeket, semmiképpen sem sötéteket, mert azok csak összenyomják.

Remélem megkapod a választ és még tudtam segíteni :)

2013. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet:)
2013. márc. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!