Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudok ezzel csinálni? Két...

Mit tudok ezzel csinálni? Két kérdés.

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér. a hasam is egész szép, nem hájas vagy ilyesmi, de ha ülök egy picit ráncolódik, ez nem zavar, viszont ha állok ott ahol összeráncolódott állandó jelleggel van egy piros csík, és nem tudom eltüntetni. valami tipp h mitől múlva el?

másik kérdés...

a bőröm az arcomon néha egy kicsit ilyen....koszosnak látszik na:D tudom fürödjek, de nem azért van. fürdök napi legalább egyzser de ált. kétszer, arclemosózom naponta, radírozom heti kétszer. alapozót nem használok.

néha úgy látom mintha "koszoslenne" vagy nem is tudom, nincs szép színe... Mit csináljak vele hogy egyenletes friss színe legyen?


2010. dec. 4. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

ha kihúzod magad,akkor nem lesz csík,erősítsd a hátizmodat


,,koszos" arcra pedig: reggelente hideg-meleg vizet váltogatva mosd az arcodat,ez kicsit serkenti a vért,így friss arcszíned lesz,és napi 1x elég a tonic,mert ez is szárítja a bőrt..

2010. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tonicot nem használok:) hidegmeleggel szoktam mosogatni mikor tisztítom...:S

köszi a válaszod

2010. dec. 4. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
az első kérdésre a válasz: szerintem ez nem múlik el, van egy pici felesleg a hasadon, ez ülve látszik jobban.
2010. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor ígymarad...=/
2010. dec. 4. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:

2.-ra:

nem lehet,hogy napoztal,és véletlenül maszatos maradtal?:D vagy akkor peldaul veletlen koszos volt az arcodra,és rásült? mert nekem egy even a karom volt ilyen. és nem azert mert nem tisztalkodtam vagy ilyesmi...

de amugy az is lehet,hogy tul sok vegyik anyagot hasznalsz az arcodra,pl. sokat radirozol avgy hasonló.

rem. segitettem:)

2010. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jaaa nem úgy koszoos :)))

csak olyan... nem olyan tiszta friss színe van néha:D

2010. dec. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!