Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik műkörmöt...

Szerintetek melyik műkörmöt csináltassam? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


irjatok!

puszi: Regi:)


2010. nov. 28. 10:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%

Egyik rondább, mint a másik... Már a forma is borzalmas, plusz még ez minta... Nekem is hosszú körmeim vannak mindig (saját), de normális formára reszelve és nem ilyen giccsparádéval. Bocs, de az ilyenektől engem a hideg ráz. Egy francia manikűr (bármilyen színpárosításban - nekem épp sötétlila-ezüst) akár egy kevés (!) díszítéssel ezerszer szebb és esztétikusabb.


22L

2010. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ha már az életem múlna rajta akkor a 2.
2010. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A 2.-nak szép a díszítése, én azt választanám. Bár én is fenntartom, hogy a hegyes műköröm nem néz ki túl jól, és nem is praktikus. Én néha mosok, mosogatok, szinte minden nap főzök, tuti csak akadályozna. Ha már itt tartunk, volna egy kérdésem a nép felé: ilyen körmökkel hogyan lehet pl. tampont felhelyezni meg ilyesmi??
2010. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszenek az ilyen körömformák.Maga az hogy díszes mind a kettő,még nem nagy baj.Nekem sose volt még hegyes,gyanítom,nem is lesz,de mindig színes körmeim voltak,mintával.Amúgy akkor már inkább a 2.

És a tampon 1 dolog,de pl wczés után fenék törlés? :D És csak irigyelni tudom az olyan csajokat,akiknek semmi dolguk otthon,mert olyan körömmel nem hiszem,hogy lehet mosogatni,főzni,takarítani stb. :) Olyan tipikus k*rvás körmök amúgy szerintem,bocsi. :)

18L

2010. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2. nekem nagyon tetszik.
2010. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A 2. díszítés szép, de ezek a hegyes méteres körmök undorítóak :D
2010. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

sztem alapból ocsmánynak a hegyes körmök de a 2, szebb.

Viszont lenne egy kérdésem : hogy az Istenbe tudsz ezzel bármilyen házimunkát végezni ?:S

2010. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
könyörgöm egyiket se!
2010. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok oda a hegyes körmökért, de az első mintája kifejezetten igénytelen hatást kelt.
2011. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ajjjj.

itt olvasom mindenkitől h a 2. jobb, de nekem nem hozza be!!

pedig már megöl a kíváncsiság. hálás lennék ha valaki belinkelné jól :)

2011. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!