Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen eper illatú (női)...

Milyen eper illatú (női) parfümöket ismertek?

Figyelt kérdés
Pimkie-set szerettem volna venni, (amiből volt még rágós, kókuszos, stb.) de már nem láttam olyat. Lehet még kapni valahol? Vagy milyen más eper illatúakat ajánlanátok? Előre köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2010. nov. 27. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezek közül mindegyikben "van" eper. Jó válogatást. :)

23/F

2010. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem arra a no name olcsóra gondolsz, amit a nyugatiban meg hasonló helyeken árulnak. Nézz szét ilyen helyeken. ;)

Amúgy meg Hannah Montana shine on! Tök jó, nekem tetszik. De kb 800ilyen kérdés volt már csak az elmúlt hónapban... :P

2010. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín Pussy Deluxe is egy finom epres illat. Ajánlom figyelmedbe! :)
2010. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az is tényleg jó illat, de nekem nem juttattja annyira eszembe az epret.
2010. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, írhattok még :)
2010. nov. 29. 18:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rágós pimkie-s volt a kedvencem, de a boltban azt mondták, hogy már nem gyártják:( Egy világ omlott össze bennem:D De valami finom epres/epres vaníliásat én is szívesen kipróbálnék, szóval csak azért írok, hogy meglegyen a kérdés:d
2010. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy írtad azt a Pimkie-set, gondolom inkább az az olcsóbb kategória érdekel. Feltételezem, hogy tinilány vagy. Szóval nyugodtan ajánlhatom valamelyik fiatal lányoknak való illatot, mint pl. az a Hannah Montana vagy Disney-s vagy ilyenek. Ezeket személy szerint nem ismerem, de egy DM, Rossmann vagy Douglas üzletben megillatolhatnéd őket, biztosan van közte olyan, ami tetszene. Fiatal lányoknak főképp ilyen epres parfümöket gyártanak. :) Sőt, épp most néztem a Rossmann karácsonyi katalógusát és Chupa Chups parfüm van féláron egy ezresért, 2 féle illatban. :)
2010. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
13:47: Én az előző vagyok és pl azért vettem a pimkie-s parfümöt, mert annak volt olyan illata, ami nekem megfelelt, jó mondjuk az ára sem volt hátrány:) De pl egy 17 éves lány, mint én nem fog chupa chups vagy disney parfümöt használni. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező használna:)
2010. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem. Én nem megsérteni akartam, csak akkor nyilván valami olcsóbb kategória érdekli, egy PDL meg pl. 6-7 ezer. Egyébként ha nem mutogatja az üvegcsét, senki se látja, mit használ, csak az illatot érzi. :) Meg hát valljuk be, azért a divatházak nem igazán gyártanak eper illatú parfümöket. Túl "egyszerű" lenne az illat úgy. (Attól persze jó lehet az eper illat, én is szeretem, de valljuk be, felnőtt embereknél, ennél többre van igény és kereslet) Ezért mertem ajánlani a fiatalabb lányoknak készített parfümöket. Egyébként a korát nem tudom a kérdezőnek.Talán a Bon-Bons Maliziában lehet valami ilyesmi, de ezt nem állítom biztosra. Esetleg az Avonos epres testpermet? Jó, tudom, nem az igazi.... Legfeljebb ha épp epreset nem találsz, szagolgasd a parfüméria polcain a tinilányoknak szánt illatokat, biztos találsz kedvedre valót. :)
2010. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy olvastam most több helyen, hogy a Hannah Montana Shine on nevű illata nagyon jó és epres állítólag. Egy próbát talán megérne, hogy megillatold. A Rossmannban most csak 1199 Ft.
2010. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!